Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek elmondjam neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pingin kérdése:

Szerintetek elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, amelyben jól jönnének a vélemények.


Szóval tavaly sikerült beleszeretnem a tanáromba (fiatal pályakezdő, vicces és rendkívűl intelligens szóval nem igazán okolhattok érte), és pár hónap alatt rengeteg olyan szituációba kerültem, amelyek miatt többször azon gondolkodtam, hogy az érzéseim talán viszonzottak is lehetnek. Azonban ugye jött a vírus, karantén stb. Mivel nem találkoztunk a hónapok alatt egyre kevesebbet gondoltam rá. Aztán a ballagáskor láttam utoljára.

Azóta megkezdtem az egyetemet viszont folyamatosan azon kapom magam, hogy egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. Decemberben a régi középiskolámba lesz szalagavató, amelyre egy barátnőm által hivatalos vagyok és egyszerűen arra gondoltam ,hogy ez így tovább nem folytatódhat és azon a napon el kéne neki mondanom, hogyan éreztem/érzek iránta. Talán így sikerül magamba végleg lezárnom ezt a fejezetet. Bár nagyon félek is tőle, hiszen sosem léptem ki még ennyire a komfort zónámból. Szerintetek mit kelle tennem?


A válaszokat előre is kösznöm!



2021. okt. 30. 14:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Mégvnem nőttél fel, ebből is látszik.

Az ember lánya,m úgy az első, 5 éves érettségi találkozón mondja el a többiek előtt, hogy tini korában milyen szerelmes volt a fél osztály a tanár úrba, és jot misolyognak ezen. Mert ez is a gimis korral jár, és kinövik.

2021. dec. 13. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!