Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz, hogy egyik szép lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy egyik szép lány sem jön össze olyan fiúval akinek nincsenek nagyon barátai és sokan bántanak?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy a gyk Tini párkapcsolatok kategóriáját ismerve itt is szinte csak bántást fogok kapni. Valaki valamibe biztos bele köt majd. És hasznos segítséget nem. Az itt lévő moderátorok meg nem tiltják le nyilván az ilyen felhasználókat. De még a válaszok sem lesznek törölve. Na nem baj felkészűltem!

Még akkor sem ha nem egy városban laknak vagy a lány nem is lakik a fiú közvetlen közelében hanem 30-60+ percnyi tömegkozlekedésre. Nos a történetem onnan indul, hogy általános iskola után elkezdtem lógni a 2 általános iskolás haverommal. Akiket viszont annyira butának tartanak, hogy leneztek őket már akkoriban is. Mostanában meg főleg mert minden héten váltogatják a munkahelyüket. Pl az egyikőjük alkoholista lett már most 18 éves korára. Minden nap a kocsmába megy inni. Iskolába már nem jár mert pár hónapos OKJ-s gépzést már végzett. Meg munkahelyrol is rúgták már ki azért mert a munkásszálon mindig berugott, ordibált. Illetve csinált egy gusztustalan abberált dolgot amit ide főleg nem írnék le. Ez volt a legnagyobb ook. Meg amikor velük logtam akkor is mondták, csináltak olyanokat, hogy az agyam elszált. Ezért hagytam ott őket. Utána mikor bekerultem egy másik társaságba. Én nem voltam fele olyan hülye mint ők. De az elején beszéltem hulyeseget. Utána befejeztem. De az egyik srác onnan elkezdte rólam kavarni a szart úgy, hogy a többiek pedig meg is dicsértek, hogy mennyit változtam pozitív irányba. És milyen jó, hogy ott hagytam azt a társaságot. De ennek a gyereknek sikerült mostanra őket is teljesen ellenem manipulálni. Azzal, hogy azt mondta a többieknek mindig ha nem bsznak ki a társaságból akkor ő hagyja ott őket. Mert ő nem lesz olyannal egy társaságban aki előtte "fogyatékosokkal" logót. Meg, hogy kipróbáltam toltam pár alkalommal a füvet és az ekit abban az időszakban. Közbe pedig ők is. Így a hatására kitagtak mára onnan is a legtöbb ember onnan. Mivel róla azt gondolják, hogy egy szent közbe pedig az emberiség legalja. És mikor oda akarnék negyed évente egyszer is menni általában mindig elkuldenek. Van 1-2 régi barátom onnan aki nagyon durván pedig anno nagyon jóba voltunk. De sajnos azt a gyereket mindenki egy istennek tartja. És már egyéb társaságokat is ellenem fordítottak pl 1 hete megvert 2 srác akikkel pedig azelőtt bulizni voltam. És érdekes mostanában velük kezdtek el ők is járkálni. Olyan monoklit ütött a szemem alá az egyik vas boxerrel, hogy nagyon fel volt dagadva három napig. És ezt látták bementek a rendőrségre. Azonban nem kapnak semmit azért mert vissza ütöttem. Még akkor is ha ők boxerrel jöttek nekem. Tehát csak annyi lett belőle, hogy szüleim elmentek a hazukhoz és szóltak a szüleiknek. Na meg vannak olyanok is akik azért basztatnak mert régen 14-15 évesen nem amikor beszolt valaki szó nélkül hagytam. Utána pedig vissza szóltam nekik akkor le is álltak de csak 1 hónapra. Utána megint elkezdtek csak mostmár inkább égetni akarnak mások előtt. És azon vagyok, hogy mostmár tényleg meg kéne verni őket. Csak tutti az lenne ha megvernék onnan valakit akkor bandába verődve jönnének nekem. Mivel ilyenek. Rendőrségnek meg amiatt nem tudok szólni, hogy oltogatni próbálnak. De mostanában nem sikerül viszont a hátam mögött tudják kavarni a szart. Olyan is volt már, hogy 2 éve szilveszterkor meg ismerkedtem egy csajjal megprobaltak beegettni de nem sikerült. Ezért többen össze fogtak és a hátam mögött tették ezt meg. És lehet, hogy a csaj a barátnőm lehetett volna. De utána nem állt többet szóba sem velem. Utána nem rég volt olyan, hogy egy srác egyszer még tavaly ősszel látott füvezni vagyis ők adták. És ott volt egy csaj nem olyan rég és azt mondta neki, hogy full drogos vagyok holott ők sokkal több mindent kipróbáltak mint én. Sokkal többször tehát nem csak alkalmanként drogoznak. Én meg inkább csak kipróbáltam. Egy valamit mondjuk akaratlanul is. De nem lett semmi bajom. És ők még mindig csinálnak mindent. És a csaj érdeklődött de erre egyből ravagta és ez a csaj szintén nem áll velem szóba. És betelt a pohár meglátom azt a gyereket tényleg megfogom mostmár verni. Csak, hogy bizonyitsam, hogy tudok ilyen is lenni. És még régen amikor még benne voltam abba a társaságba ahonnan amiatt az ember miatt tíltottak ki. Volt ott egy kívülálló csicska aki mondjuk mindenkivel kotekedett akivel nem volt jóba. Volt ott egy csaj aki nekem nem jött be. Meg a régi haverjaim jó része is azt mondta nem jó csaj. És ez a gyerek elkezdett oltogatni előtte. Akkor még nem tudtam magamat úgy megvédeni. Utána a csaj is ellenem fordult egyből. És azt mondta, hogy ilyen gyökerekkel nem táncol. Pedig tényleg csak táncolni akartam vele. De legalább róla kiderult utána, hogy nem az a tipikus áll szent személyisége van. Hanem még időben kimutatja a flegma stílusát. Lényeg, hogy kis városban lakok. Itt és a körülötte lévő falvakban van egy jó pár barna. De némelyik normálisabb sokkal mint a legtöbb Magyar. Most egy nagyobb városba járok bulizni kB 40 km-re. Ott vannak igazi, normális haverjaim és arra felé kedvel is engem a legtöbb ember. Azonban mindig olyan társaságokat fogok ki ahol nincsenek nagyon lányok vagy akikkel nagyon joba vagyok ott csak fiúk vannak. Nincsen semmilyen lány akivel annyira joba lennének. De legalább rendesek.


Azzal zárnám le a kis regényemet, hogy attól rettegek, hogyha lesz egy csaj akit jobban megismerek akkor az ilyen emberek miatt nem jön majd össze velem az a lány vagy szakít velem vagy esetleg eleve nem akar velem ismerkedni sem. Ha mondjuk valahogy megtudják és a hátam mögött akarnak még lehet a barátnőmnek is kibeszélni. Vagy ha pl a lány úgy dönt, hogy a mi kis szar városunkban is akar tenni egy sétát, hogy megnézze. És mondjuk beszolnak vagy valami olyasmi amit fennt említettem. És lehet, hogy szeretni fog tiszta szívéből. De lehet, hogy el fogadja még azt ha mondjuk a fiú olyan, hogy van 1-2 rossz akaroja max de a környezetében lévő embereknek a többségével elvan. Viszont azt már nem, hogy ő olyan azt is eltudja már az egoja mellett viselni, hogy olyan valakivel legyen együtt akit a városából sokan szekálnak. A másik pedig az lehet, hogy valami ilyesmi rossz akaró még csak direkt is elakarna venni tőlem. Na meg lehet, hogy őt is elkezdik szekalni direkt és azt nem fogja tudni elviselni. Esetleg ha nem ott lakik akkor is interneten. Már azok amiket fentebb felsoroltam öngyilkos hajlamokhoz vezettek. Nem, hogy még ha olyan embert nem kapok meg ilyen igazságtalan dolog miatt akit szeretek is. Ennyi rossz után azt már nem élném túl.



2021. dec. 17. 18:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És sajnos lehet, hogy a teljesen kedves és normális lányok is veszélyt jelenthettnek rám.
2021. dec. 17. 18:31
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Hát komám én nem szeretnélek bántani. De biztos lehetsz benne, hogy ilyen bizony fog történni veled. Mivel itt mi felénk olyanokkal nem akarnak leállni az atlagosabb lányok sem akiket mondjuk nem kedvelnek olyan sokan de nem is bántanak. Hanem a pénzes, sok haverral elátott menő pasikat akarják a csúnyák is. A szebb lányok között meg nyilván több a beképzelt és ezáltal még nagyobb esély van ilyesmire. Bár nem mintha sokat számítana. Mert ez nem külső és nem kérdése. Hanem itt most azon van a nagy kérdőjel, hogy milyenek az emberek. Erre a válasz sajnos az, hogy legtöbbünk mérhetetlenül gonosz. Szerintem ne akarj magadnak barátnőt kezdjél el keményen drogozni és enged el magad öcsém. Én is ezt teszem. 19/F
2021. dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

1. Végigolvastam a kérdésedet. Először is nagyon sajnálom, ami veled történt, az emberi gonoszság határtalan, de attól még ne úgy állj hozzá minden emberhez, hogy bántani fognak, vannak nagyon kedves, normális emberek is.

2. AZ az igazság, hogy mindig lesznek szekálók, ezek az emberek attól érzik magukat valakinek, hogy másokat aláznak meg, pedig általában a saját hibáikat próbálják így elrejteni. A társaság probléma pedig abból adódik, hogy vannak olyanok, akik annyira féltik a pozicíójukat a közösségben, hogy képesek a megtartása érdekében verekedni, kibeszélni másokat, zsarolni.

3. Szerintem jól tetted, hogy kerestél másik társaságot, mert az ilyenek közt nehéz élni. Én ugyanakkor mégis at tanácsolom, hogy ne verekedj, engedd el, amit a szekálók mondanak (engem múltkor minden ok nélkül támadtak meg a fényes utcán. Nem ütöttem vissza, nem szóltam vissza (lehet erre azt mondani, hogy beszari vagyok, de többen voltak, és ki tudja, milyen eszközök kerültek volna elő, ha arcoskodom), így gyorsan megunták, és továbbmentek, megúsztam egy monoklival). A béke a legjobb út, hidd el nekem. Ráadásul ha nem veszel tudomást a szekálókról, akkor meg fogják unni, és abbahagyják. Csak azt lehet szekálni, aki rögtön ugrik rá. Ha nem ütsz vissza, akkor pedig a feljelentés is mehet, és egy-két rendőrségi ügy után senki nem akar majd hozzádérni.

4. Ha egy lány tényleg szeret és ismer, akkor nem fogja érdekelni, hogy mit mondanak rólad. Ha pedig őt is kikezdenék, akkor fel kell jelenteni őket zakalatásért egy kis bizonyítékgyűjtés után.

5. Próbáld meg minél előbb elhagyni azt a helyet, ahol így bánnak veled. Költözz el, amint tudsz, illetve ha még iskolába jársz, akkor érdemes elgondolkozni az iskolaváltáson.

6. Nagyon szívesen segítenék, akár csak szóbeli támogatással, úgyhogy ha van kedved beszélgetni, írj privátban, és megadom valamelyik elérhetőségemet.

20/F

2021. dec. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#2 Sajnos már ilyen is járt a fejemben. És épp azt szeretném elerni, hogy rendezodjon az életem és ne kelljen ilyenekhez folyamodnom. Mivel ez függőség, pénz. És ráadásul csak arra az 1-2 max pár órára jó. Utána mikor kimegy még rosszabb lesz. És egyébként is a fű de még az ecstasy is olyanok, hogy max 1-2 alkalom elejéig tudnak lenyugtattni utána már nem mivel ezek könnyű drogok.
2021. dec. 17. 18:58
 5/13 A kérdező kommentje:
#3 Ezeknél semmi nem vált be korábban az sem mikor nem vettem tudomást róluk. Most meg az sem amikor befenyítem őket vagy vissza szólok. Persze nem egyből szoktam vissza szólni. Próbálom őket elkerülni. És mikor oda keveredek mindig csak akkor reagálok sajnos mikor már nagyon keményen elkezdik.
2021. dec. 17. 19:07
 6/13 A kérdező kommentje:
És sajnos olyan fiatal lány/nő személlyel aki tényleg annyira kedves és normális lenne valóban még soha nem találkoztam.
2021. dec. 17. 19:15
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Egy érett csaj olyannal nem fog összejönni, aki rosszabbnál rosszabb társaságokat talál meg.:(
2021. dec. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

Röviden a kérdésedre a válasz: nem.

Nézd meg az itteni női válaszokat, majdnem mindegyik elvárja, hogy társasági ember (is) legyél.

2021. dec. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Oh, rosszul írtam.

Szóval röviden a kérdésedre a válasz (megint): nem, nem fognak így veled összejönni a lányok.

#8

2021. dec. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Na de társasági embernek vagyok mondható, hisz lehet, hogy a saját varosomba kiközősítenek. De a szövegbe is írtam, hogy máshol vannak barátaim akikkel szoktam is lenne. Tehát vannak nekem is barátaim csak nem otthon. Meg ha nem is lenne akkor is miért ilyen alják a lányok, mégis mi közük van ehhez. Ha nem vele vagyok akkor otthon is lehet lenni. Még ha több barátom van akkor is. Ha valóban úgy van ahogyan írod. (És nem csak egy újabb rosszt akaró vagy.) ,hogy nem elég, hogy engem teljes ok nélkül kikozozosítettek. + Még azt is át kell élnem, hogy valaki komolyan azért ne adjon nekem esélyt. Mert egy pár csicska baszogat azért mert olyan társaságba voltam 4 éve akik abberált, hülye dolgokat műveltek néha. És csak azért mert általánosban velük voltam jóba. És akkor is hülyék voltak. De elviselhetően és nem így. Bár abban az időben én is bolondosabb voltam. Lány persze, hogy nem írt ide ebből is azt következtettem le, hogy azért mert komolyan olyan rossz ember mind, hogy képes lennének emiatt eldobni pl engem. És az pedig öngyilkosságot okozna nekem pl.
2021. dec. 22. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!