Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért történik ez? Mi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem tudom, hogy más is találkozott már ilyen "problémával",de nem tudom miért van az, hogy csak azokat a fiúkat vonzom be, akiknek tetszem, viszont sajnos vagy nem sajnos, én ezt nem tudom viszonozni, viszont aki meg nekem szimpatikus lenne, mind külsőleg, vagy mind belsőleg, ő pedig rám csak barátként tekint.

Fogalmam sincs, hogy miért lehet ez, de azóta tart ez az egész amióta vége lett az előző párkapcsolatomnak 5 hónapja.


Érettebb vagyok a koromhoz képest,amit rengeteg ismerősöm meg is szegyez. Csúnya lánynak nem mondanám magam, mindig csinosan öltözködöm, figyelek a külsőmre,hosszú ápolt aranybarna hajam van és zöld szemem. Kedves vagyok és szeretek segíteni másoknak.

Szeretek társaságban lenni, sok barátom van, sportolok, mellette zeneiskolába is járok.


Próbálok mindig nyitott lenni,nem szoktam nagyon zárkózott sem lenni a lehetőségek előtt.


Mindenkinek más az esete, ezzel tisztában vagyok, meg is értem.

Csak néha elgondolkodom, hogy vajon velem van-e a baj, hogy nem tetszem másnak, aki viszont tetszhetne nekem, és csak olyannak tetszem, aki viszont nekem nem jön be.


Érdekel, hogy nektek mi a véleményetek erről, fiúk, lányok. Veletek volt már hasonló? :)


A válaszokat előre is köszönöm!



18/L



2022. márc. 1. 17:18
A kérdező szavazást indított:
Nyugi, az ilyen mindenkivel előfordul!
Te vonzod be őket!
Csupán véletlen.
Te tehetsz erről!
36 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Mindenkivel ez van. És nem vagy érettebb a korodnál, minden tini ezt hiszi magáról.
2022. márc. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"csak azokat a fiúkat vonzom be, akiknek tetszem" - Lehet meg fogsz lepődni, de általában az emberek ahhoz próbálnak közeledni, aki tetszik nekik.

De hogy segítsek is... Ilyet sok ember tapasztal. Szerintem még ne kezdj el aggódni ezen, lesz olyan, akivel mindez kölcsönös.:)

2022. márc. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem tetszel azoknak, akik neked tetszenek :) Előfordul az ilyen. Mindenki a legjobbat akarja magának, csak nekik úgy tűnik nem kellesz. Magasabban van a léc, mint kellene. Ez az oka, hogy még mindig nincs párod. Tartsd a lécet irreális szinten és akkor maradhatsz egyedül. Te dolgod...
2022. márc. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 NTBS ***** válasza:
94%
Az élet sajnos ilyen, mindig az kell, ami nem a tied. Nyugalom, idővel megtalálod a párodat.
2022. márc. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Az a véleményem, hogy velem is hasonló dolog volt. Annak tetszettem, aki nem tetszett (2 fiú volt), így nem találkoztam velük sulin kívül!


Nem kell aggódni, sort társak vagyunk! Nem csak Veled van ez. Majd megtalálod a párod, akivel kölcsönös lesz az érzelem! Csak idő kell hozzá!

2022. ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%
Mindenkinek van ilyen sajnos. Várni kell amíg eljön valaki akivel összeilletek.
2022. ápr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Válogatós vagy, mert egy álmot hajszolsz amit nem te álmodtál meg csak másoltad valahonnan.


Kérdéseket tedd fel magadnak, hogy miért tetszik éppen az aki tetszik?

2022. jún. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!