Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » (Képzeljétek el ide a köszönés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Képzeljétek el ide a köszönést) Nincs önbizalmam, és emiatt barátnőm sincs, mert már sokan elutasítottak. Szeretnék ezzel kapcsolatba segítségeket kapni, hogy mégis hogyan szerezzek, kapjak több önbizalmat?

Figyelt kérdés
(16 éves vagyok, nem nagy korosztály, de körülöttem csak olyan embereket látok akiknek van kapcsolatuk, emiatt sokszor magányos vagyok)

2022. márc. 18. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Odaképzeltem a köszönést
2022. márc. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Én nem tudom odaképzelni, nem vagyok elég kreatív :(


Próbálj interneten ismerkedni, akár játékokon keresztül. Én 100%, hogy nagyobb szerencsétlen vagyok mégis sikerült nem egyszer olyan lányt találni akivel volt köztünk szikra. Igaz egyikből sem ett belőle semmi, de az már más téma, én tehetek róla.

2022. márc. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
9%
Irj rám ;) 19L
2022. márc. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs önbizalmad, addig nem is lesz barátnőd. Ezen a legkönnyebben gyakorlással lehet változtatni. Mozdulj ki a konfortzónádból, járj olyan helyekre, ahova eddig nem, és ismerkedj (ne kapcsolata céllal). Lehetőleg próbálj meg olyan barátokat szerezni, akiknek nálad sokkal több önbizalma van, mert tőlük tudsz tanulni.
2022. márc. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Dzsoki ***** válasza:
26%
Szia! Ez nem érv,hiszen,sok leányzó is van ebben a korosztályban,hasonló gondokkal. Továbbá,csak van érdeklődési körödnek megfelelő csoport fb-n. Politikai érdeklődésednek megfelelő párt ifjúsági szervezete stb. Szóval,valamilyen közösség,ahol figyelnek reád. Esetleg,még vársz két évet és prostihoz mész. Utána,biztosan,nagyobb lesz az önbizalmad.
2022. márc. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hova való vagy? Megyére gondolom. Akkor lehet több lány írna akár itt. Egyébként élőben járj el olyan helyekre, ahova egyébként nem, különben ha soha nem lépsz ki a konfortzónádból, nem ismersz meg újakat. Még javasolták a neten ismerkedést, de ha anonim, akkor én nem tanácsolom, ki tudja ki van a dúloldalt. Én lány vagyok, akár rám is írhatsz, de mint mondtam, bem szeretem a netes ismerkedést, szóval én azt javaslom, élőben szélesísd a látóköröd, hidd el, 16 évesen találni fogsz valakit!

L

2022. márc. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Békés megyei vagyok. És köszönöm a segítségeket! Egyet-kettőt elkezdek alkalmazni.
2022. márc. 19. 23:28
 8/14 Dzsoki ***** válasza:
100%
Szóval,megérte,hogy ide írtál. Egyébként ez azt is jelenti,hogy kezd megjönni az önbizalmad. Gratulálok,jó irányba indultál! Csak így tovább! Sok sikert!
2022. márc. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Csak annyit tudok hozzászólni, hogy ha nincs önbizalmad, akkor valószínűleg nem is lesz, mert az kisgyermekkorban alapozódik meg. Ha pedig az alap problémás, akkor arra nemigen lehet mit építeni...


Én majdnem húsz vagyok és továbbra sincs semmi önbizalmam.

2022. márc. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Az hülyeség, hogy nem lehet önbizalmat építeni. Sokáig nekem sem volt, de úgy döntöttem, hogy változtatok az életemen. Nagyon nehéz volt kilépni a konfortzónámból, és a mai napig nehéz újra és újra olyant csinálni ami a komforzónánmon kívül van, viszont nagyonb jó érzés utána, hogy igen megtettem. Lassan, de lehet építeni az önbizalmat.
2022. márc. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!