Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » (Képzeljétek el ide a köszönés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Képzeljétek el ide a köszönést) Nincs önbizalmam, és emiatt barátnőm sincs, mert már sokan elutasítottak. Szeretnék ezzel kapcsolatba segítségeket kapni, hogy mégis hogyan szerezzek, kapjak több önbizalmat?

Figyelt kérdés
(16 éves vagyok, nem nagy korosztály, de körülöttem csak olyan embereket látok akiknek van kapcsolatuk, emiatt sokszor magányos vagyok)

2022. márc. 18. 21:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Akkor mégis lehet, csak nekem nem sikerül sehogy, bármivel is próbálkozom.
2022. márc. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Dzsoki ***** válasza:
Mi mindennel 11-es? Fb csoport,ismerkedős oldal,neked politikailag tetsző párt ifjúsági szervezete. Sportegyesület. Te focizol,de van női kézilabda kosárlabda stb szakosztály.Ennyiből már csak van egy hozzád hasonló leányzó!
2022. márc. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem ismerkedésre gondoltam, hanem önbizalom építésére. Párkapcsolathoz nem vagyok lelkileg ép, ahhoz meg kellene ütnöm egy bizonyos szintet, mielőtt ténylegesen próbálkoznék.
2022. márc. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Dzsoki ***** válasza:
13-as! Stimmel. Önbizalom építésére valamilyen csapatjáték. Vagy nagy darab vagy,de jól mozogsz,akkor kapus vagy hátvéd,ha alacsony,gyors,akkor szélső. Kéziben,szintén. Kapus is van,átlövő is van meg beállós is van. Más-más karakterek. Valamelyikben,csak jó vagy. Szemüveges okostojásként pedig vagy a dinoszauruszok, a 2.világháború története vagy a versmondás közül valamelyik,csak erősséged. Minden esetben csapatban. Ahol van nálad jobb is,rosszabb is. A rosszabb azért jó,hogy építsed az önbizalmadat,a jobbak,hogy legyen hová fejlődnöd!
2022. márc. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!