Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiuk miert nem fogjak fel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiuk miert nem fogjak fel a visszautasitast?

Figyelt kérdés
Buliban amikor odamentek egy lanyhoz elkerni a szamat mondja, hogy bocsi nem, miert kell meg 5szor odamenni megegyszer megprobalni vagy kihivni dumalni? Egyszeruen nem ertem az okot
2022. ápr. 1. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Ez a játszadozások oka, nem kell játszani az értetlent. Egyszer azt jelenti a nem, hogy próbálkozzon tovább, teperjen, máskor hogy kopjon le, szóval persze hogy a hülyéje nem tudja éppen melyik.
2022. ápr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%

A kérdező miért általánosít az összes fiúra, és nem csak arra az egyre?


29/F

2022. ápr. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
áll a bré..
2022. ápr. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Buliban szinte mindenki részeg, azaz sokszor nem tökéletes a kontroll. Józanul valószínüleg nem csinált volna ilyet.
2022. ápr. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra sem emlékezett kihez ment már oda és kihez nem. Így nem csoda ha valakihez többször is odament...
2022. ápr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de én lányként ezt nem csak buliban tapasztalom. Van olyan srác, aki elhívott randira, de én visszautasítottam. Ezek után semmilyen jelet nem adtam neki, nem is szóltam hozzá, mert tényleg ki nem állhatom az adott illetőt és utána is nyomult. Végül az lett a megoldás, hogy mindenhol letiltottam és ignorálom. Ilyenkor meg persze én vagyok a bunkó.
2022. ápr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
21%
Ha úgy öltözöl. Mint egy prosti ne csodald hogy mki. Meg akar dugni
2022. ápr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!