Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz ha lany kezdeményez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha lany kezdeményez?

Figyelt kérdés
Már írtam vele és már ki is hívtam ki is jott volna csak közbe jött neki valami és amugy se írt olyan túl sokat de most nem tudom h mit kellene írnom hogy megint elkezdjünk beszélgetni már kínos hogy megint én írnák rá

2022. ápr. 9. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem az.
2022. ápr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
Igen az
2022. ápr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jobb ezt egyensúlyban tartani. Sose csak az egyik írjon mindig. Persze ha beszélni akarsz vele, de nem ír akkor írsz neki.


Én jó párszor kezdeményeztem már, a modern korban élünk az gáz ha valaki szerint ez gáz. Főleg hogy néhány fiú milyen beszari tud lenni.

2022. ápr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem
2022. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem imponáló. Jobb egy kezdeményező lány, mint egy olyan aki nem tudja mit akar
2022. ápr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz! Nem élünk már a középkorban!
2022. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, hogyha a lány kezdeményez, viszont hogyha mindig neked kell keresni a másik felet, az már nem a kezdeményezőkészségről szól, hanem, hogy kevesebb energiát fektet ebbe az egészbe, mint te.
2022. ápr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem gáz. Az is tök mindegy ki ír először, az a lényeg milyen a beszélgetés. Ha érzem hogy nem viszi tovább a beszélgetést, nem kérdez, nem kíváncsi rám, akkor nem érdekel hogy először írt, nem fogom törni magam.
2022. ápr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mára is jutott egy ilyen kérdés... Továbbra sem gáz.
2022. ápr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 $$$$$ ***** válasza:
100%
Nem gáz. Sőt, nem is ertem, hogy sok lány miért gondolja gáznak.
2022. ápr. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!