Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány akivel megismerke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel megismerkedtem 5 napja. Nagyon szeret velem lenni de sose ír. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Többször is találkoztunk már. Nagyon szeret velem lenni egy csók is elcsattant. Bármikor felhívom képesek vagyunk 4-5 órán keresztül beszélni. Bármikor rá írok egyből válaszol. Viszont magától soha nem ír. Többször is megkérdeztem már tőle ezt. Azt mondta magától nem tud mit írni. Magától felhívni se szokott és elhivni találkozni se. Konkrétan minden rajtam múlik. Viszont tényleg boldog velem találkozni stb. Ez mit jelent? Kezd eléggé zavarni
2022. júl. 20. 18:47
A kérdező szavazást indított:
Nem jössz be neki
Ne siesd el. Bőven normális ez még az elején
Bejössz neki de ilyen a személyisége
24 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
Mindketten 17 évesek vagyunk
2022. júl. 20. 18:47
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Fantáziátlan tini, mint a korosztálya.
2022. júl. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel nagy baj, bár ha hónapok múlva is ez lesz, akkor lehet beszélnék vele egy kicsit.
2022. júl. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
98%
Én sem írok senkinek először, magam sem tudom miért, egyszerűen csak nem szeretem zavarni az embereket. Párkapcsolatban viszont már nem csinálok ebből nagy gondot.
2022. júl. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én utálok online beszélni olyanokkal, akik fontosak nekem. Akiket szeretek, azokkal találkozni szoktam és úgy beszélgetünk. Csak azokkal szoktam online beszélgetni, akikkel nem tudok személyesen találkozni. Miért nem találkoztok inkább? Olyan fura világ lett ez, hogy már mindenki online éli a fél életét.
2022. júl. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Uramisten... Mindössze 5 napja ismered, máris annyira a seggében vagy, mintha együtt élnétek. Nyilván bejössz neki, meg akar veled beszélni, találkozni, de adj már neki egy kis levegőt, mert ha így folytatod, nem lesz hosszú életű a "kapcsolat". Nem kell ennyire tapadósnak lenni, pláne pár nap ismeretség után.
2022. júl. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!