Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jelöl vissza?

Figyelt kérdés
Az iskolában van egy lány, aki nagyon szimpatikusnak tűnik. Többször szemeztünk már, sőt beszélgettem is vele. Azt látom rajta, hogy neki is tetszem, úgy érzem, sokszor mosolyog is rám, viszont már majdnem 3 napja annak, hogy bejelöltem Facebookon, de még nem jelölt vissza. Ez lehet azért, hogy "húzza az agyam", hogy ne legyek olyan biztos magamban? Lehet, hogy azért teszi, mert tán van barátja? Vagy mit kéne gondolnom?

2022. szept. 17. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Túlgondolod. Lehet, hogy nem használ minden egyes nap Facebook-ot. Vagy csak még nem vette észre.
2022. szept. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy 1-es is írja, nem kell túlgondolni. Inkább próbálj meg vele minél többet beszélgetni élőben.
2022. szept. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
3 napja? Tragédia!!! Hová süllyedt ez a világ... Borzalom!!! Kiugrom a teraszról. Mondjuk, egy 2 méter magas garázsszint van alattam.. Lehet, hogy mérget nyelek. Hogy bírod? Kell támasz? 3 nap az 4320 perc!!! Írtál már az Amnesty Internek? A kínzás ellen fel kell lépni!!!
2022. szept. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ez jó kérdés, inkább menj oda személyesen, és deritsd ki hogy szivesen beszélget-e veled
2022. szept. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4 Igen, amint van rá lehetőségem, biztosan odamegyek hozzá és beszélgetek vele többet.

#3 Nem tudom, te miért akadtál ki ennyire :D

Köszönöm mindenkinek a választ. Nem tudom, egyszer már nekem is volt olyan, hogy valamiért nem vettem észre, hogy valaki bejelölt. Csak tudjátok, akarnék vele beszélgetni, de 100+ km választ el minket jelenleg és úgy gondolom, hogy nem ismerősnek kicsit fura írni :D Így meg, hogy bejelöltem, ő meg még engem vissza nem, így még furább, mintha jelezni akarnám, hogy valamit elfelejtettél xd

2022. szept. 17. 19:48
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

2-es vagyok

Nem az számít, hogy FB-on egymás ismerősei vagytok-e, hanem az, hogy mennyit beszélgettek akár chaten akár élőben. Engem egyáltalán nem zavarna, ha valaki ismerősnek jelölés nélkül írna nekem. Szóval ne aggódj emiatt. Írni úgy is tudsz neki, hogy nem jelöl vissza.

2022. szept. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt, hogy egy csaj 3 hónap után jelölt vissza!


És igen. Tetszettem neki! 🙂

2022. szept. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#6 És ha instán írtam neki, és nem ír vissza? :D De élőben meg beszélünk. Nem tudtam, mennyire jó ötlet ilyet felhozni, nem akartam.

#7 És ti közben ismertétek egymást / beszélni tudtál vele online is? :D

2022. szept. 21. 18:37
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Nem mindenki használja napi szinten az ilyen oldalakat. Lehet hogy valaki gyakran használja, de mondjuk van neki 1-2 (vagy több) nap kiesés mert nem ér rá vagy valami közbe jött. Lényeg, hogy nem kell mindig a legrosszabbra gondolni ;-)
2022. szept. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!