Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen a kortársaimhoz képest?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Nagyképűnek hangozhat, de szimpla tény hogy a koromhoz képest sokkal érettebb vagyok az átlagnál, ennek jó pár oka van. Az elmúlt 1 évben egyre jobban tudatosult bennem hogy egy szerelmi kapcsolat egy lánnyal elég sok problémát megoldana az életemben. Úgy érzem (és így is van) hogy a szüleimen kivül senkinek sem vagyok fontos, évek óta soha senki nem ír nekem magától, senki nem érdeklődik irántam. A lányok messziről kerülnek,míg más 15 éves fiúk már komoly kapcsolatokban vannak.Egyre jobban kezdem érezni a szeretetnek és a közeli kapcsolatnak a hiányosságát,mivel pontosan tudom hogy már rég "készen állok" egy komoly kapcsolatra, de nem kapom meg azt a "női" figyelmet amit érdemelnék. Fura módon más fiúk már 14-15 évesen több lánnal is aktívan beszélnek, tarják a kapcsolatot, nálam ez valahogxan nem jön össze. Attól félek, hogy ez a hiány annyira elgyengít majd, hogy minden második lányba beleszeretek aki minimális érdeklődést mutat irántam. Nagxon nagyon szomorú vagyok , állandóan elképzelem hogy milyen boldog lennék ha lenne egy barátnőm akivel mindent meg tudnék beszélni. És nem, 16 éves kor egyáltalán nem korai, lehet van aki ebben a korban is még totál éretlen, de nálam nem ez a helyzet. Hogy tudnám ezt a hiányossággal járó fájdalmat elmulasztani? :(

2022. okt. 7. 23:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű a tobbi srac nem filozofalja ezt az egeszet ennyire tul, nem erzi magat ennyire erettnek, mint te, ezert nekik ez az ismerkedosdi jobban is megy, hisz nem "gorcsolnek erre rá". Mondhatnám, hogy te se tedd, de már késő. Szerintem megfogod talalni a hozzad passzolo szemelyt, majd lehet o is pont ilyen tipus lesz, aki tulerettnek tartja magat az eretlen korodbeliekhez :D mindennek eljon a maga ideje. Az hogy nem irnak nem jelenti azt, hogy nem is vágynak rá, ez csak ilyen lanyos hulyeseg, hogy imadjuk, ha a pasiknak jutunk eszukbe mar koran reggel is es egybol ir egy cuki szoveget, probald ki a lanynal aki szimpatikus es ugy gondolod te is lehet neki, elsonek napkozben, aztan reggelenkent :D
2022. okt. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Ezt el sem tudom olvasni. Valamit nagyon elszúrtunk (a generációm), hogy ilyenek lettek a gyerekeink. :-( És sajnos egyre nagyobb merényleteket követünk el ellenetek.

De ne agyalj! Nem vagy egy kicsit sem jobb, vagy rosszabb a többieknél. Többre tartod magad másoknál, név és arc nélkül, de talán egy sört se mernél egyedül kikérni a kocsmában. Ha egyáltalán be mernél menni. És ez a baj. Egyszerű önbizalomhiány! Ne agyalj, hanem cselekedj! Ne kérdezz, válaszolj! De nem lennék a korosztályod helyében. :-((

2022. okt. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Többre tartom magam, okkal. Nincs szükségem a te elfogadásodra, szerencsére. Egy sört pedig nyilván nem kérnék ki mivel azonnal kérnének egy személyit. Képzeld én tettem már le valamit az asztalra, ellentétben a sok elkényeztetett 16 évessel, akinek mindent anyuci vesz. Egész nyáron dolgoztam 8 órában fizikai munkát, nem magyarországon. 3 nyelven beszélek (angol német olasz). Te talán elhebeged hogy háv ár jú ájm from hángeri ha nagyon kell, maximum. Szerintem jobb ha nem mész át személyeskedő proletárba :)
2022. okt. 8. 00:03
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Nekem eléggé az jön le ebből a leírasból hogy nagyon éretlen vagy egy kapcsolathoz. Persze ez nem zárja ki hogy más területen érett legyél, de kapcsolat szempontjából szörnyen éretlen vagy.


A másik meg, hogy az első lepés egy kapcsolat felé, hogy legyenek barataid, legyen hobbid. Ha ezek nincsenek akkor csak a párod nyakán fogsz lógni mindig es gyorsan ott is hagy majd.

2022. okt. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tudok fogalmazni, szóval elég értelmezhetetlen a szöveg, tudom.
2022. okt. 8. 00:06
 6/16 anonim ***** válasza:
18%
Mert hasonlítgatod magad másokhoz.
2022. okt. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Azt hiszem tudom miért nincs barátnős
2022. okt. 8. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Barátnőd*
2022. okt. 8. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Írj Te a lányokra és ne várd, hogy ők írjanak rád.
2022. okt. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól, még hogy valamilyen területen érett vagy, nem biztos, hogy egy kapcsolatra is készen állsz, de persze valahol el kell kezdeni, csak ne úgy állj hozzá, hogy Te már erre vártál ezer éve. És ne hidd, hogy az első kapcsolatod maga lesz a tökéletes, ideál amit a fejedben elképzelsz, mert attól csak nagyobb lesz a csalódottságod.


Kezdeményezned kell, egy lány nem fog a 0-ról odamenni hozzád (vagy csak nagyon ritkán). Kezdj el beszélgetni valakivel, ismerkedj lánnyal, nem kell, hogy most ő legyen a tökéletes, de egy lány barát is nagyon jó, és még gyakorolsz is.

Persze ha bejöttök utána egymásnak a lány is fog jeleket küldeni, de alapból a fiúnak kell kezdeményezni.


Szerintem így 16 évesen annyira ne mutasd ki, vagy ne hangoztasd (főleg az elején ne), hogy Te mennyivel érettebb vagy a korodbelieknél és hogy már készen állsz "mindenre" (még ha így is van), mert azért gondolj bele, elég furán venné ki magát.


Próbáld meg nem túlgondolni a dolgokat, kezdeményezz, határozottan, magabiztosan.


Hajrá :)

2022. okt. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!