Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen a kortársaimhoz képest?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Nagyképűnek hangozhat, de szimpla tény hogy a koromhoz képest sokkal érettebb vagyok az átlagnál, ennek jó pár oka van. Az elmúlt 1 évben egyre jobban tudatosult bennem hogy egy szerelmi kapcsolat egy lánnyal elég sok problémát megoldana az életemben. Úgy érzem (és így is van) hogy a szüleimen kivül senkinek sem vagyok fontos, évek óta soha senki nem ír nekem magától, senki nem érdeklődik irántam. A lányok messziről kerülnek,míg más 15 éves fiúk már komoly kapcsolatokban vannak.Egyre jobban kezdem érezni a szeretetnek és a közeli kapcsolatnak a hiányosságát,mivel pontosan tudom hogy már rég "készen állok" egy komoly kapcsolatra, de nem kapom meg azt a "női" figyelmet amit érdemelnék. Fura módon más fiúk már 14-15 évesen több lánnal is aktívan beszélnek, tarják a kapcsolatot, nálam ez valahogxan nem jön össze. Attól félek, hogy ez a hiány annyira elgyengít majd, hogy minden második lányba beleszeretek aki minimális érdeklődést mutat irántam. Nagxon nagyon szomorú vagyok , állandóan elképzelem hogy milyen boldog lennék ha lenne egy barátnőm akivel mindent meg tudnék beszélni. És nem, 16 éves kor egyáltalán nem korai, lehet van aki ebben a korban is még totál éretlen, de nálam nem ez a helyzet. Hogy tudnám ezt a hiányossággal járó fájdalmat elmulasztani? :(

2022. okt. 7. 23:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez történik, mikor túl sok Sheldon Coopert nézel! 🥴
2022. okt. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira érettnek gondolod magad, akkor lehetne több önbizalmad, ugyanis ez az alapja mindennek. Simán lehet, hogy valóban érettebb vagy, szóval gyerünk, kezdeményezz és lesz sikered.:)
2022. okt. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
79%
Te nem érett, hanem szánalmas vagy. De nem a kudarcaid / sikereid miatt, hanem azért, mert nem is akarsz segíteni magadon. Ha meg más segíteni akar azt meg elutasítod. De ettől se érezd magad jobbnak/rosszabbnak. Ettől is csak olyan vagy, mint a többiek.
2022. okt. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
2022. okt. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Én pontosan megértelek, és tudom mire értetted ezt hogy "érettebb vagy mint a korodbeliek" (már ha tényleg ez van mint amit én gondolok) Nos a mai gyerekek, sőt a legtobb, (legalábbis akiket én ismerek, nyilván van kivétel) tehát a legtöbb Lány pl, már 14 évesen nem szűz, az anyjukkal úgy vannak mint a legjobb baratnő, ezzel nincsen semmi baj, ez szép és jó hogy az anyjukkal full legjobb barinok, de a gond az, az hogy amikor a 14 éves lány, és a 34 éves anyja, ugyanaz miatt a srác miatt vitáznak, annyira le vannak alacsonyodva a gyerek szintre, okes ez termeszetesen nem minden anyukára vonatkozik, de egy jó pár ilyen szülőt ismerek,aki már pl féltékeny volt a saját lányára,egyutt cigizett a saját lányával, vagy ahol a lány volt féltékeny az anyjára mert rá mozdult a "palijára" de kérdezem én, egy 14 éves lánynak miért van palija? És egy 30+os nő mit szeretne egy 14-17 éves gyerektől? Én nem azt mondom hogy 14 évesen legyen az adott lány Apácá, de az hogy màr szo szerint nekik "palijuk van" meg hogy együtt alszanak, szexelnek, drogoznak, szarnak a tanulásra, alkoholizálnak, Bulikba járkálnak, szülőkkel ugy beszélnek mint a kutyával, interneten megismert felnőtt férfiakkal ismerkednek, meg stb.. és mielőtt még jönne az hogy "na te tuti fiú vagy csak a lányokat írod" nem én is pont hogy lány vagyok, és full nem jövök ki a korosztályommal. Visszont a fiúk se sokkal normálisabbak, ez a tapados nadrág, meg ez a tipikus "nagy embernek érzem magam" still drogoznak, es szerintük ez a menő, ez a jó, ez a pacek, mert ha valaki ezt nem csinálja az mindjart unszimpatikus meg stb.. én például sok normális gyereket ismerek, lányt is fiút is akik szintén tinédzserek és igenis normálisak, tanulnak és nem csinálnak ilyen dolgokat, tehát ezért is írom, hogy tisztelet a kivételnek mert nem minden gyerekre vonatkozik ez. És nem azt mondom tényleg hogy legyenek a lányok vagy a fiúk ebben a korban apácák, tehát hogy otthon üljenek stillbe és csak tanuljanak es ne is törődjenek magukkal, nem errol szó sincs. Én csak annyit mondok hogy amiket itt leírtam már kicsit sok, "Ha nem kapom meg a leg újabb iPhonét már nem is szeretlek" meg az ilyen húzások😂 Tehát én pl értem hogy értette ez a fiú hogy sokkal éretteb a korosztályához képest. Lényegébe leginkább normális a mai gyerekekhez, és nem csinál ilyen dolgokat, mert ahogy én észrevettem a mai gyerekek többségére inkább illik ez a tipikus rossz személyiség, mint a normális személyiség. Visszont velem is ez a gond, hogy egyik fiúra se érzem azt hogy az ideálom lenne, vagy hogy megfogna a személyisége mert egyszerűen nem, éretlenek, és pàr huszonéves fiút is ismerek akik tetszettek, igaz en visszahuzodo vagyok, semmi nem lett belőle, mert azert fiatal vagyok még, visszont sok 20-24 éves fiun is észrevettem hogy mennyire éretlennek meg eszetlenek. És ez az egész tapasztalatom inkább a Magyarországi ismerőseimre vonatkozik, én Németországba vagyok már a sulit is itt kezdtem, aminek örülök is, szeretek itt lenni, sokkal másabbak az emberek, de sokat járok magyarba sok mindent látok, és tudok. Ez az egész meg hogy tul tökéletesnek képzelnéd el az első szerelmet akkor hát legyen ez, mert neked az, az ideálod, és én pl tudom milyen ez, nekem is van egy ideálom és egy olyan fiúval aki nem olyan mint amilyen nekem az ideálom, olyannal egyszerűen nem tudnék lenni. Most nyilvan ne filmbelieket képzeljen el az ember, de akkor is ha valakinek van egy ideálja foleg személyiségre, meg azert külsőleg is, akkor johet ide a leghelyesebb/legszebb fiú/lány a földön, ha egyszerűen nem az, az adott személy ideálja. Rémélem segithettem😊
2022. okt. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
44%

Egyszerűen nem nézel ki jól. Minden másra ott a Mastercard.

Kritizáljátok itt a kérdezőt, de nála sokkal idiótább srácokat is láttam már barátnővel.

Erről ennyit.

2022. okt. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!