Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyenkor kezdem el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenkor kezdem el érdekelni a fiúkat?

Figyelt kérdés
Amikor tetszik egy fiú, meg szoktam próbálni diszkréten nyitni felé, beszélgetést kezdeményezek, flörtölök ilyesmi. Ezt szokták értékelni, de amikor megunom hogy ők ezt nem viszonozzák és hagyom őket a francba, csak akkor kezdenek nyitni felém, egyfolytában irkálnak, minden órán ülnének mellém, nyomulnak ezerrel. Én meg addigra általában már kiábrándulok belőlük. Ez miért van? Miért nem lehet rendesen visszajelezni? Most is az volt, hogy próbáltam nyitni egy fiú felé, de semmi. Akkor úgy voltam vele, hogy jó, akkor leszarom, nélküle fogom jól érezni magam, egy hete nem kommunikáltam vele semmit. Ma volt vele közös órám, végig nézett, mosolygott rám, délután pedig 2x is írt.

2022. okt. 12. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Bizonytalanok lehetnek.

Ugyanezt, amit tőlünk, kérdezd meg tőlük, kicsit finomítva.

2022. okt. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez egy jó teszt. Aki annyira béta, hogy nem képes frissen reagálni rád, azt hagyd is a fenébe.


Folytasd így, és aki azonnal veszi a jeleidet, az lesz a neked való.

2022. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Ezt a trükköt általában a fiúk szokták használni, de úgy látom te is így tudat alatt: egy ideig tök jól elvagytok, beszélgettek minden, aztán meg hanyagolod és ezzel vágyat ébresztesz benne. Mondjuk olyat tényleg nem hallottam még hogy egy lány ezt csinálja xd
2022. okt. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem arról lehet szó, hogy az utalásaidnak hála nyeregben érzik magukat, ezért nem is tepernek különösebben. Aztán hirtelen ráeszmélnek, hogy baj van és minden létező módon megpróbálják visszaszerezni az érdeklődésed.
2022. okt. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De engem itt már tényleg nem érdekelbek, kiábrándultam. De akkor meg ne keudeményezzek egyáltalán? Nem akarok arra várni, hogy a fiúk tököt növesszenek és csináljanak valamit.
2022. okt. 13. 10:30
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Akkor ne várj. Keress olyat, akinek nem kell növesztenie.
2022. okt. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
#5 Szerintem vagy ne kezdeményezz, vagy legyél sokkal egyértelműbb, mert a középút ez esetben nem a legjobb.
2022. okt. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Mert bamba tökök. Nem esik le nekik csak nagyon lassan, hogy egy olyan jó csaj mint te vagy így gondolkodik róluk. Sajnos hozzád még ők gyerekek, te már egy szinttel magasabban vagy.
2022. okt. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Túl hamar ábrándulsz ki az emberekből.
2022. okt. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem, aki nem lép feléd határozottan, annak nem is tetszel igazán csak ha már érzi, hogy lekakkantod, akkor azért színészkedik meg nyomul, mert azért tartalékba eltenne zsebre, de komoly szándéka nincs.
2022. okt. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!