Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj a zenei ízlésem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj a zenei ízlésem?

Figyelt kérdés
Randikon ha szóbakerül a zenei ízlés, és mondom, hogy rock/metált szeretem, miért hagynak ott? Biztos, hogy emiatt van, ezt tudom. Amúgy egy átlagos lány vagyok, szóval nem egy igénytelen rocker, vagy nem tudom, ezt ők is láthatják. Miért baj ez? Mert amúgy inkább csendes, jó tanuló vagyok, senki sem nézné ki belőlem

2022. okt. 23. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

"Biztos, hogy emiatt van, ezt tudom..."


Akkor ne aggódj nem maradtál le semmiről. :)

2022. okt. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Rossz emberekkel ismerkedsz. Nekem pont, hogy bejönne mivel én is rocker/metalhead vagyok :D
2022. okt. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Semmi baj sincs az ízléseddel. Aki emiatt otthagy, annak nem tetszel igazán, azaz nem érdemes foglalkozni vele.
2022. okt. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én hülyét tudnék kapni attól, amit az a lány hallgat, aki tetszik nekem, de mégis tetszik, minden hibájával együtt! 🙂 Aki azért ott hagy, mert más a zenei ízlésed, az szimplán nem szeret és nem is kell foglalkozni vele.
2022. okt. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy?
2022. okt. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Csak azért nem írtam rád, mert nem tudom hány éves vagy. Én megőrülök az ilyen lányokért :D
2022. okt. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem megfelelő emberekkel randizol. Sok sikert, hogy te is megtaláld rocker párod! 30N
2022. okt. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Aki emiatt hagy ott, azt ne sajnáld, valószínűleg előítéletes.


Természetesen sokan nem néznék ki belőled az alapján amit leírtál, de emiatt otthagyni...


Hidd el, hogy találni fogsz olyat, aki vagy szintén szereti ezt a műfajt, vagy együtt tud élni vele, nem hinném hogy ez egy normális embernél - főleg ismerkedés során - már egy olyan ok, hogy akkor nincs is értelme folytatni.

2022. okt. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fontos a zenei ízlés, de csak azért mert ezzel már is van egy közös pont. Én is rock/metál zenéket hallgatok főként, de volt olyan barátom akinek ez egyáltalán nem jött be, de elviselte és engedte, hogy azt hallgassunk amit én szeretekxD

Mostani párommal egyezik a zenei ízlésünk és naplementében metált hallgatni... hát szerintem az egyik legromantikusabb dolog!:)


Eléggé nyomorék csávók lehettek ha emiatt nem akartak tovább ismerkedni, veled semmi baj nincs:D

2022. okt. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt hogy emiatt van. Én is az ilyesmi zenéket szeretem lányként és még soha senkit nem zavart, pedig nem rocker, metálos fiúkkal randizok.
2022. okt. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!