Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem fog tudni mar tiszteletben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fog tudni mar tiszteletben tartani?

Figyelt kérdés
Van egy evfolyamtarsam akivel nyaron egy tarsasagba keveredtunk elkezdtunk kavarni, amibol azt lett hogy rengeteg idot toltottunk kettesben, csomo mindent egyutt csinaltunk. Mindenki azt hitte, hogy ossze fogunk jonni, bevallom en is. Beszeltem vele penteken hogy ez most mi, es azt mondta hogy o most az erettsegire meg egyeb dolgokra szeretne koncentralni valamint nincsenek felem jelenleg eros erzelmei. Mondtam hogy semmi baj, de akkor legyunk mostantol siman baratok. Eleinte ugy tunt tokre megerti es mondta hogy persze, meg nem akar engem kesobb megbantani stb stb. De azert mondott olyat hogy attol meg hogy az intim teruleteimen nem erintheti meg megcsikizhet, mondtam neki hogy nem. Aztan kerdezte hogy ha egyutt filmezunk (amit nyilvan mar nem fogunk csinalni, nem is ertem ez hogy jott neki) akkor az belefer e ha a fejet az olembe hajtja? Meg meg voltak szexualis viccei. Mondtam neki hogy ezekkel alljon le mert igy nem fog mukodni. Erre az volt a valasz hogy most szegyenlem e vagy mi a baj hiszen meg tortent, de ha ezt akarom akkor leall. Azota allandoan irogat nekem mint eddig... Egyik baratom joban van vele es mondta hogy azt hiszi a srac hogy ugyis vissza fogok menni hozza.... Szerintetek tudok barmit csinalni hogy tiszteletben tartson es baratok lehessunk hogy ne legyen kellemetlen a kozos tarsasag? 18L
2022. nov. 20. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatot nem akar, de dugni jó lennél neki.
2022. nov. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez fix. Csak annyira kellemetlen hogy ugy resz mintha ertene hogy nekem ez nem jo. De kozben mas gondol. Nincs kedvem hogy itt sunyiban probalkozzon nalam...
2022. nov. 20. 12:21
 3/7 A kérdező kommentje:
Tesz*
2022. nov. 20. 12:21
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Miert kellemetlen? Ő nem a barátod, hanem egy srác aki elhitett veled hogy jóban vagytok, közben meg csak dugni akar. Tartsd magadtól táol.
2022. nov. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy tarsasagunk van....
2022. nov. 20. 12:41
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Társaságon belül is el lehet kerülni. A lehető legtávolabb legyél tőle, mondd meg neki hogy ha nem tud barát lenni akkor feldughatja magának, aztán majd megerti.
2022. nov. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Dugni akar a fiú

De azt mondjuk párkapcsolatban is lehetne...

2022. nov. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!