Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kistermetű lányoknak jobban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kistermetű lányoknak jobban tetszenek az izmos és magas fiúk?

Figyelt kérdés
Én ezt így vettem észre, mert én is magas és izmos vagyok. Ez még a régi ösztönök miatt van, hiszen egy 180cm magas sportos lány kevésbé van ráutalva egy védelmező fiúra, mint egy 150cm magas 45 kilós lány?

2022. nov. 20. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem függnek össze. Attól még mert alacsony vagyok, sosem volt ideálom a magas, csupaizom ember.
2022. nov. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont fordítva van, a magas pasik buknak valamiért az alacsony, gyerektestű lányokra. Kész pazarlás.
2022. nov. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az alacsony szálkás pasik tetszettek világ életembe. Utálom, ha egy pasi magas és a tüdejét vagy a gyomrát ölelgetem.
2022. nov. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

155 centi vagyok, 50 kiló. De még életembe nem jutott eszembe azért magas, izmos pasit keresni, hogy megvédjen :D.

Nekem valamiért a szálkás testalkat jön be, és inkább a középmagas fiúk. Úgy érzem, egy kevésbé magas fiút könnyebb lenni megölelni, fogni a kezét, stb. Én komfortosabb lennék vele.

2022. nov. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Hülye a kérdés -.-'
2022. nov. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Semmi köze a kettőnek egymáshoz, ez csakis ízlés kérdése.
2022. nov. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Én 158 cm magas vagyok és én kifejezetten a magas, sportosabb pasikat szeretem, szóval egyetértek.
2022. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Nekem meg az alacsony és gyenge testalkatu lányok jönne be, szóval lehet tényleg van benne valami.
2022. nov. 20. 22:54
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Én is alacsony kistermetű lány vagyok, nekem meg a széparcú, vékony, feminimebb fiúk tetszenek.
2022. nov. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
190cm F... és én is az alacsony, törékeny lányokat kedvelem inkább, mert érzelmileg valahogy jobban tudok kötődni hozzájuk, mint egy termetesebb, athletikusabb lányhoz. Nem, nem azért, mert hiányzik belőlem a csúcsalfahímség és ezzel ellensúlyozok :D és nem is pedo hajlam. Egyszerűen csak a törékeny külső megjelenés tud érzelmet kiváltani leginkább belőlem, ha ránézek egy lányra. Lehet, hogy egy magas hapsi felé ez az ő szemszögükből is működik visszafele, mint női-férfi jellemzők.
2022. dec. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!