Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem igazságtalan hogy vanakine...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazságtalan hogy vanakinek 18 éves korára már több barátnője is volt?

Figyelt kérdés
Vannak olyan fiúk akik 18 éves korukra 2-3 barátnőn is túl vannak, és van aki már jóval több éves és még senkije nem volt. Én nem vagyok sikeres a lányoknál, de nagyon jó érzés lehet ha már 18 évesen ennyire sikeres, jót tehet az önértékelésének, és sosem tudja milyen az ha 20 felett is szűz és nem veszik komolyan a lányok. Én örültem volna ha már 18 évesen sok jó dologot megéltem volna a lányokkal.
2022. nov. 24. 17:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem igazságtalan. Akinek 18 éves korára már akár több kapcsolata volt, annak se a Jézuska hozta, hanem tett is érte. Te vagy nem tettél, vagy csak béna voltál.
2022. nov. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

most hogy mondod az óvodában volt egy fiú akinek 3-4 év alatt összejött barátnői közül legalább hetet vezetéknévvel felvtudnék sorolni

:)))))

2022. nov. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Üdv barátom. Az Emirátusokból telefonálok. A nevem Abdul Khaliq al-Hakeem százados.


Először is szögezzük le, hogy 18 éves korára egy fiatalembernek már minimum 20 nővel (potenciális feleségekkel) legyen romantikus tapasztalata.


Én már 35 éves vagyok, 11 évesen elértem a pénzügyi függetlenséget minden külső forrású segítség nélkül különböző cégekből, és a 30. feleségemmel ebben az évben ülök a shurfán.


Meg kell mondanom, hogy abban rengeteg szánalom szerepel, hogyha egy fiatalember nem volt képes ápolni egy kapcsolatot az ellenkező nemmel 18 életéven keresztül.


Mivel egy férfinek kötelező megmutatnia a dominanciáját az alsóbbrendű enatikus nemen.


10es, szánalommal teli életet élsz. Minden este imádkozok Allah-nak a te nevedben, hogy az életed egyenes útra térjen a dekadencia elől.

2023. febr. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!