Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vajon?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki az edzőteremben pultos ahova járok. Mindig kedvesen köszön, bekövettem instan és visszakövetett. Facebookon is visszajelölt. Illetve múltkor véletlen elejtettem a bérletemet és utánam szaladt vele és mosolyogva visszaadta. Többször észrevettem, hogy szokott nézni edzés közben elég látványosan. Illetve amikor látom a teremben( mert nem minden nap van) utána mindig elsőnek nézi meg az Instagram sztorimat. Szerintetek lehet esélyem? Csak mert magától nem írt még rám és így nem tudom :D köszi előre a válaszokat!


16/L



2023. febr. 6. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Ezek elég konkrét jelek és szerencsére van egy közös témátok is. Ha gondolod, kezdeményezz nála.:)
2023. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%
Igen, valszeg elég esélyes lennél nála. Kezdeményezz nyugodtan!
2023. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!