Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem fogja fel a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogja fel a volt barátom, hogy vége?

Figyelt kérdés
Szakítottam már jó pár hónapja a barátommal. Együtt járunk énekkarra, én azt gondoltam, hogy ez egyáltalán nem lesz probléma. Nekem nem is volt az, hiszen nem rosszban váltunk el, képes voltam utána teljesen barátként hozzáállni. De ő nem képes azóta sem. Többször megmondtam neki, hogy ne tegyen szexuális megjegyzéseket, és flörtöljön velem, mert felesleges, és kellemetlen. Viszont nem képes felfogni. Azt mondták, ha egyszer úgy igazán a helyére teszem, akkor biztosan abbahagyja, de nagyon ügyes manipulátor, és a többieket ellenem fordíthatja. Amikor szakítottunk, titokban tartotta, nem szólt senkinek, aki szóba hozta. Mit tegyek, mostmár tényleg kezd frusztrálni?

ápr. 27. 17:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Legyel vele rosszban
ápr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Ezért nem kell osztálytárssal kavarni
ápr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Rossz stratégia és EQ
ápr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Verd orrba, ez már fárasztó amit csinál! Nyámnyila vagy és nem mersz határozottan fellépni, helyette itt siránkozol ahelyett, hogy a talpadra állnál.
ápr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
Amikor szexelni kellett, akkor jó volt, most miért nem jó? Békülj ki vele!
ápr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Mondj neki konkrétumot. Például: "Ha még egyszer szexuális megjegyzést teszel rám, találhozhatsz apámmal". Eddig tartott a szép szó, ideje valami mással próbálkozni.
ápr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Mások előtt mondanám, hangosan, hogy mindenki hallja, aki jelen van, mert mások előtt csinálja:

- Már hónapokkal ezelőtt megmondtam, hogy vége. Azt hittem, tudod ezt intelligensen kezelni. Megkérlek, hogy ne zaklass, fejezd be a szemtelen megjegyzéseket.


Sarkon fordulnék, és kimennék, s csak a próba kezdetére mennék vissza.

ápr. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Hat nagyon remelem sosem adtad el neki magad szexualis bunokre, ha igen, nagy hiba volt.
ápr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért gondolkodj el rajta, hogy miért nem vagytok együtt. Egy gondolatot megér.
máj. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egy kis személyes sértettséget érzek 5ösnél :D
máj. 2. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!