Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

Van egy lány az iskolámban, pont az enyém mellett van a terve, aki nagyon bejön. Egy évvel fiatalabb, én 11-es vagyok, ő tizedikes. Eddig összesen egyszer beszéltünk pár szót, de semmit nem tudok róla, és nem tudom, hogy kéne odamennem hozzá. Alapvetően nem vagyok önbizalomhiányos, sem szófukar, sem introvertált, de túl későn kezdtem el érdeklődni a lányok iránt, így kábé menthetetlenül szerencsétlen vagyok a lányok terén.

Az egyik barátnőjével egyébként jóban vagyok, de őt még korábban elhívtam randira, úgyhogy ez is elbizonytalanít kissé. Tudnátok tanácsot adni?



2023. febr. 10. 12:48
 1/9 anonim válasza:
100%

Hali!

Lány vagyok, szóval tudok talán valami tanácsot adni ennek egy ügynek érdekében. Szerintem először is beszélgess vele, mert mivel írtad hogy nem sokszor beszélgettetek ismerd meg a belsőjét is, mert lehet hogy kiderül hogy nem is bírnád hosszú távon elviselni. Hogyha beszélgettél vele és tényleg bejön akkor egyszerűen csak hívd el valahova. Igazából nagyot nem tudsz bukni a dolgon, max azt mondja hogy nem és kész. Ha soha nem próbálod meg, nem lesz semmi eredménye.

Sok sikert! :)

2023. febr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :D
2023. febr. 10. 15:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#1-essel egyet értek. Egy suliba jártok, közös téma máris rengeteg van. Bármilyen random kérdéssel vagy segítségadással/kéréssel odamész hozzá, a többi meg majd úgyis jön magától.
2023. febr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Első sorban válassz a lány és a barátnője között, akit randira hívtál.
2023. febr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Én először instán vagy valamilyen közösségi oldalon írnék a helyedben.


Legalábbis én nagyon lesokkolnék ha csak úgy random odajönne hozzám valaki és ha még tetszik is az illető lehet ,hogy zavaromba visszautasítanám. De lehet csak én vagyok ilyen fura.:))

2023. febr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4 Ez már megtörtént, fél éve hívtam őt randira, és vissza is utasított, úgyhogy az már másik történet. :D


#5 Nem szeretem a közösségi oldalon történő ismerkedést, ezt nem szeretném így. :D De ötletnek ez is jó, köszönöm szépen!

2023. febr. 10. 21:12
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

"Nem szeretem a közösségi oldalon történő ismerkedést, ezt nem szeretném így."


Nagyon helyes! Sajnos már kihaló félben van ez a nemzedék, úgyhogy légy büszke rá, hogy neked még ilyen a hozzáállásod!

2023. febr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
100%
Igen. Beszélgetés vele. A többi majd alakul.
2023. febr. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kerd el majd a szamat, tudom ez ilyen regimodi de akkor igy nem megy a kozossegi medias faszsag. Eloszor mindenkeppen baratkozz ossze vele, csinaljatok neha egyutt programot a barataitokkal. (marmint ha mentek valami olyanra h lanyok is jnnek hivd el hogy nincs e kedve eljnni veletek) Aztan ha mar elegg ugy erzed h minden jo akkor hivd el kettesben egy randira valahova. De tenyleg ne izguld tul max nemet mond de tenyleg az sem a vilag vege. Updatetet aztan irhatnal nekem privatba ha lett valami mert bevallom kivancsi lettem))
2023. febr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!