Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy ilyen lánnyal? Azt hiszi, hogy biztos más lányokkal is beszélgetek, sőt, odáig ment, hogy biztos van barátnőm?

Figyelt kérdés
Megjegyzem, nem jöttünk össze, mert "időt kért" exe miatt. Eleinte elég jól megvoltunk, de azóta féltékeny lett, és azóta az a mániája, hogy én biztos sok lánynak írogatok. Odaadtam a telefonomat, konkrétan mondtam, nézze meg. Erre azt mondta, hogy de lehet, hogy van egy másik telefonom, BIZTOS van. A végén már konkrétan bőgött, hogy miért akarja őt mindenki csak kihasználni... Mit tehetnék még, hogy higgyen nekem?
2023. febr. 12. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mért akarod, hogy higgyen neked? Nincs vele dolgod. Alkalmatlan. A telefonunkat meg nem adogatjuk másnak, mert az a mienk.
2023. febr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miert kene barmit tenned? Nem vagytok egyutt, a vilagon semmi koze hozza hogy te kikkel beszelgetsz. Oszinten szolva jo nagy luzer vagy ha a hisztije miatt engedted hogy belenezzen a telodba - es nem azert, amit ott talalhatott volna, hanem mert engedtel az erzelmi zsarolasanak.
2023. febr. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább engedd el ezt a lányt, nem tudnál vele később se jól kijönni. Hidd el jobban jársz, ha inkább most elengeditek egymást.
2023. febr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit lehet vele kezdeni? Például ott lehet hagyni a francba. Felesleges sorolnom, hogy mennyi probléma van ezzel...
2023. febr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 hungarikum_202 ***** válasza:
100%
Ha nem vagytok együtt, akkor mi köze, hogy kikkel irogatsz?
2023. febr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan lányt akarj, aki nem sérült, és nyitott rád. Aki mer hinni, aki nem egy áldozat, aki megbocsátó, szerető. Mert az életed csak a drámákon keresztül fog menni, és alap logikai érvek is figyelmen kívül lesznek hagyva. Így meg nem lehet élni, van más kihívás az életben amivel egy csapatként kéne megbirkózni.
2023. febr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én dobnám.:/
2023. febr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És most kirakott egy sztorit, hogy akkor "payback! írjatok srácok!"... Jó, ez beteg. Tényleg az.
2023. febr. 13. 08:40
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#8 Na látod, tényleg engedd el.
2023. febr. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#8 Igen, tényleg az, hagyd ott. Én lehet le is tiltanám.
2023. febr. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!