Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez normális ?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális ?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy fiatal fiú vagyok és a korombéliek sose jöttek be mert mivel szépen fogalmazva éretlenek.

Én ekem sokkal jobban preferálnak az idősebb hölgyek mert ők viszont elég érettek és van saját tudatuk/gondolkozás módjuk tudják hogy milyen világban élnek és tudják hogy milyen egy ember és tudnak olyan döntéseket hozni amiket egy korombeli sose az idősebb Nők sokkal tapasztaltabbak és gondolkodók sokkal jobb a társaságuk mint egy fiatalabbé persze ez személy függő nyilván vannak olyan buta nők akik a horoszkópnak szentelik az életüket és lehet olyan korombeli vagy fiatalabb lány mint én aki tudja hol is él milyen világban saját tudattal nem pedig azon agyal melyik *kozmetikushoz menjen megcsináltatni a körmét* Viszont az idősebbeknél jóval nagyobb az esély hogy jobbak mivel ők már tapasztaltabbak ,és szó mint szó valamiert az idősebb nők jobban tetszenek mint a fiatalok ... a legnagyobb bánatom viszont az hogy ammedigre tudnék ismerkedni idősebb nőkkel arra több évet várhatnék persze ott van az a megoldás hogy keressek olyan korombéli lányt akivel szimpatizálok...(hahó ez a valóság) szóval így őszintén már kezdem feladni ,ti mit gondoltok az egész koncepcióról?



2023. febr. 19. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért várnál az ismerkedessel, 15 eves vagy és 30 éves nők tetszenek, vagy mi? 🙄
2023. febr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
majdnem kb 18 alatti vagyok de remélem nem fogtok beköpni a tanarnéninek ez alatt persze az adminokat értem bár amúgy értem hova nekem párkapcsolat ha ilyen idős vagyok mondjuk jogosnak érzem de akkor is sokat kell várni..
2023. febr. 19. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Értem, hogy mit gondolsz, és érthető is a gondolkodásod, viszont az érettség csak minimálisan köthető korhoz. Simán találhatsz korodbeli érett csajt is, ráadásul nála sokkal több esélyed is van.
2023. febr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Volt már idősebb barátnőd?
2023. febr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
volt már és sokkal jobb volt csak egy kicsit volt egy beteg oldala ami csak később derült ki de egyébként szexuálisan is bejönnek az idősek mert ők jobban szeretik irányítani én nekem meg az pont jo :D
2023. febr. 24. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!