Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálja ezt a fiú?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a fiú? Mindig az ellenkezője annak, amelyik fiú bejön?

Figyelt kérdés
Szóval... Először kezdődött ilyen nagyszájú, nőcsábásznak, aki kigúnyolta az akkori barátom, aki elég szerény volt, majd szakítottunk... Nem jöttem vele össze, hanem egy "nagyszájú, nőcsábásszal", hirtelen ő lett a jó srác, a védelmező, aki nem csak azt akarja... Ezzel a fiúval is szakítottam, összejöttem egy humorosabb, őrült fiúval, akkor hirtelen ő lett a komoly... Szóval... Mindig az ellentéte annak, akivel vagyok.
2023. ápr. 2. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdezném tőle.
2023. ápr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem azét, hogyha másra vágynál...
2023. ápr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle
2023. ápr. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!