Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem ír vissza egy lány sem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza egy lány sem?

Figyelt kérdés

Vagy 20ra ráírtam már FB-n, de egy se válaszolt. Ezt írtam mindegyiknek: Szia. Szimpatikusnak tűnsz. Van kedved ismerkedni?


Nem nézek ki rosszul, edzek rendesen, nem értem, miért nem írnak vissza.


2023. máj. 14. 11:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs kedvük ismerkedni. Picit nyers, de ezt jelenti.
2023. máj. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha rám is rámirna egy ismeretlen így facén nekem se lenne kedvem ismerkedni.Menj Ismerkedős oldalra.Ott tuti hogy mindenki ismerkedni akar.Facebookon nem annyira.
2023. máj. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Neten sokan nem szeretnek ismerkedni. A szöveg túl sablonos, nem éppen jó. Egyedibb kell.
2023. máj. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%
Meg ismeretlenekre sem szabad írni, maximum dating-ban érdemes.
2023. máj. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj csak olyannak írni, aki nagyon érdekel és olyan közös témáról, ami nagyon érdekel.
2023. máj. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Mert a fiatal magyar lányok ezer ilyen üzenetet kapnak, és megy a spam mappába.


még azok sem akarnak igazából ismerkedni, akik ismerkedős oldalakon vannak fenn, csak egó simogatásért mennek fel.

2023. máj. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%

Azért mert nem így kell ismerkedni.

Vadidegek miért írnának vissza neked?Azt sem tudják ki vagy.

Inkább bunkóság így ráírni valakire mint szimpatikus dolog.

2023. máj. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
32%

#7


Kérlek mutass egy szingli srácot, aki bunkóságnak gondolná, hogy kedvesen ráír és nyitni próbál felé egy fiatal lány.

Ez nem bunkóság, és nem antipatikus dolog, csak a fiatal puncira jóval nagyobb a kereslet, mint a kínálat, ezért eltömődik a rendszer, és az egyik oldalon megfulladás van a péniszerdőben, a másikon pedig sorban állás. 30 felett pedig fordul a kocka. Ilyen ez a biológia.

2023. máj. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem érted miért bunkóság vadidegekre ráírni teljesen felesleges lenne bármit is írni neked.
2023. máj. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
63%

#9


Pedig kiváncsi lettem volna, hogyan fejted ki azt, hogy valakire kedvesen, nyitottan, arcot felvállalva ráírni miért 'bunkóság'. Kétlem hogy akár csak egyetlen olyan érvet meg tudnál fogalmazni, ami egy általános iskolás vitamétán megállná a helyét. :D

2023. máj. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!