Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért utasított egy lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért utasított egy lány, mert azt mondtam, nincs saját kocsim, csak motorom, és igazából nem is akarok kocsit?

Figyelt kérdés
Nagyon úgy néz ki. Ez azért kicsit sokkoló. A lány 14, én meg 18, szóval érdekes ez az egész. Találkozott már valaki ilyesmivel?
2023. máj. 18. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
NEM, azért utasított el, mert azt hitted, egy jármüvel lehet villogni egy lány elött.
2023. máj. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:D Nem villogtam, csak szóba jött a dolog, hogy mivel szoktam menni.
2023. máj. 18. 16:26
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

14 évesen ne játsza már a golddigger k..át.


Istenem miért mire várt? Hogy 18 évesen brabus mercivel jársz? Hagyjuk már..azt sem tudja mikor kezdődik az agymenok..nem hogy az autó piaccal tisztába legyen :d


Szerintem nem ezért.

2023. máj. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pedig úgy tűnt, amikor ezt mondtam, vágott egy flegma arcot, utána beszéltünk még egy sort, hazamentem, és láttam, hogy tiltott mindenhonnan.
2023. máj. 18. 16:57
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 22 évesen van egy jogsim, de vezetni nem tudok.:') jó igaz nő vagyok. De sokak szerint szerintem ez is gáz. Ne érdekeljen. Örülj neki hogy már most kiderült. De amúgy jó alacsonyra tetted az életkort:D
2023. máj. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5: Nem kell túlmisztifálni, egy gimibe járunk, ott találkoztunk.
2023. máj. 18. 19:42
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nekem van motorom, már autóm is. (Sokat spóroltam rá, nem egy "menő" verda, de nem szétrohadt szemét xD.) Mióta meg van az autó, nem változott semmi lányok terén. 14 évesen örüljön, ha anyu busszal beengedi városba mozizni, vagy ilyesmi. Toxikus viselkedésnek tűnik + golddigger.

Ilyesmit hagyni kell szerintem.

szintén F18

2023. máj. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenért nem kár...
2023. máj. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy nem egy aranyásó szukával jöttél össze.

Ne foglalkozz vele, sok kis csaj pénzes pasira vágyik már ilyenkor is.

2023. máj. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!