Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy fiú, aki bejön, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki bejön, de azt mondta, hogy nem fog küzdeni értem ilyen állapotok között. Miért?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy "minden nap másik fiúnak dobálsz szíveket, ennek az ölében ülsz egyszer, aztán a másiknak, vele pózolsz, majd a másikkal, ki tudja, hogy mik történnek köztetek, bocs, de nem igazán tudok bízni benned. Én a saját barátnőmnek akarlak, nem pedig megosztani másokkal."


Ez most rosszul esik, tényleg olyan nagy baj, hogy sok fiúval vagyok jóban?


2023. máj. 23. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Az hogy teljesen igaza van..nem tudom hány éves vagy, de te pont olyan csaj vagy szerintem akinek a 8 általános után tűzijátékot kell rendezni.
2023. máj. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Pick me girl vagy szóval meg tudom érteni. Nekem is vannak fiú barátaim, de eszembe nem jutna egyikük ölébe ülni vagy azt éreztetni a párommal (vagy kiszemeltemmel), hogy van oka féltékenynek lenni.

Egy kapcsolatban felelősséget kell vállalni a másik érzéseiért. Nem csinálhatsz direkt olyan dolgot amivel megbántod. Vagy ha ennek ellenére is megteszed számolni kell a következményekkel. Ami lehet vita, harag, szakítás. Ő már most megelőzte a szakítást. Korrekt volt, elmondta mi az oka a visszautasításnak és nem zsarolt, hogy vagy ő vagy a barátaid.

2023. máj. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Igaza van,mit riban*kodsz?

Ha komoly kapcsolatra vagysz akkor feleljtsd el a tobbi fiut

2023. máj. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
94%
az a gyerek egy jó ember. jobban nem is mondhatta volna.
2023. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem ribizlit akar egy menetre, hanem komoly barátnőt. Meg tudom érteni. Te alakítottad így az életed, most kaptál egy pofont a sorstól, neked kell eldönteni, tanulsz-e belőle.
2023. máj. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Alapvetően nem baj, de ha kapcsolatot akarsz, akkor le kell állni a r**anckodással, ilyen egyszerű.

Végre egy srác, aki kimondja, amit gondol.

2023. máj. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan mondta ezt.Külső szemmel te ribisen viselkedsz és ezt a srác kimondta.Így semelyik értelmes fiú nem akar veled kapcsolatot.Nekem is vannak fiú barátaim de eszembe soha se jutna hogy az ölébe üljek miközben semmit se érzek iránta.
2023. máj. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem az a baj, hogy vannak fiú barátaid, hanem hogy mindnek húzod az agyát és ribiskedsz
2023. máj. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!