Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire gáz az a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz az a férfi aki már 19 éves és még nem volt barátnője?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem rég lettem 19 éves. A párkapcsolat hiánya kérdés már többször is megfogalmazódott bennem, de most igazán megerősödött, miután a következő életkorom száma már "kettő"-vel fog kezdődni. Mikor 4-5 évvel fiatalabb voltam, még az volt bennem hogy majd biztosan lesz, 18 éves koromra csak lesz már valakim. De mivel ezt a kérdést felteszem, még semmit sem tettem le az asztalra.


Eléggé ciki hogy, míg kb. az összes ismerősöm embereknek már volt vagy épp van kapcsolata én nekem még nem teremett semmi.

Rettentően gáz mikor elmegyek valahova a haverokkal, és mindenki hozza a barátnőjét kivéve én. Legszívesebben el sem mennék mert olyan szerencsétlennek érzem magam.

Szüleim, a rokonok és barátok az egyetemi és edzőstársaim folyton azzal nyaggatnak hogy, mikor lesz végre már barátnőm. Folyton azzal jönnek hogy, "ideje volna már", "mikor én 19 éves voltam már volt 2 párkapcsolatom", meg a "magas vagy és sportolsz, neked lenne a legegyszerűbb csajozni" stb...

Sokan már azzal gúnyolódnak hogy, incel vagyok...

Sokat járok el szórakozóhelyekre, meg hogy itt a nyár strandra is megyek mikor tudok, hátha... A párkapcsolat hiányát hobbikkal és sporttal próbalom pótolni (ez legalább segít)


Nagyon odafigyelek a külsőségekre. Ha megyek valahová akkor mindig ápoltan és jól vagyok öltözködve jelenek meg.

És az anyagiakkal sincsen probléma


De természetesen megértem azt hogy, az önsajnálat, kesergés, kifogások keresése és a gyakori kérdéseken való kérdezősködések helyett tennem kell valamit. Már azon is gondolkodtam hogy, felkeresek egy pszichológust mert valószínűleg nálam van a probléma. A legnagyobb baj hogy, kezdek már beletörődni abba hogy, senkim se lesz, inkább fogadjam és engedjem el az egészet.


Szerintetek megérné hogy, beszéljek egy szakemberrel?

Kérlek benneteket hogy normális, segítő választ adjatok



2023. júl. 18. 19:51
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

A legdurvább az egészben az hogy sportos, magas és izmos vagyok.


190cm 91kg

2023. júl. 18. 19:56
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Kezdeményezel? Voltak olyan lányok, akik tetszettek? Velük mi történt?
2023. júl. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyon egyszerű dolgot nem írtál le. Téged utasítanak vissza, vagy te nem találsz olyat, aki tetszik? Amennyiben az előbbi, akkor valószínűleg a kommunikációval van a baj. Ha meg az utóbbi, akkor meg az igényeiden kellene változtatni.
2023. júl. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Sajnos ők utasítanak vissza. Néha eléggé kellemetlenül.
2023. júl. 18. 20:13
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt az ok, mondtak valamit?
2023. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanez haver.


Holnap leszek 21. :D

2023. júl. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

5-ös


Például voltak már akiket zavart a sport. (Ez számomra meglepő) Valaki szerint túlságosan leköt a sport és elhanyagolnám a kapcsolatot. Valamint mivel küzdősportolok ezért talán azt gondolhatják hogy erőszakossá tesz. Pedig ennek pont az ellenkezőjét hozzá ki belőlem. Sokkal magabiztosabbá tesz.


Találkoztam már olyannal akinek az volt a problémája hogy nem göndör a hajam például

2023. júl. 18. 20:39
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyeneket ne vedd magadra, ha valakinek annyi baja van a másikkal, hogy göndör a haja, akkor az még nem elég érett egy párkapcsolathoz:)


Nem vagy lemaradva semmiről.


Olyan helyen kellene keresgélned, amik téged is érdekelnek, hiszen a közös érdeklődés fontos.

2023. júl. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Igazából azért is érzem magamat rosszul mert (nem felvágni akarok) viszonylag jók a testarányaim és nagyon sokat mondják hogy ez a nőknek nagyon számít. De valamit kellene változtatni nagyon.
2023. júl. 18. 21:00
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak rossz körben mozogsz:)

Élőben vagy online próbálkoztál?

2023. júl. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!