Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire gáz az a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz az a férfi aki már 19 éves és még nem volt barátnője?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem rég lettem 19 éves. A párkapcsolat hiánya kérdés már többször is megfogalmazódott bennem, de most igazán megerősödött, miután a következő életkorom száma már "kettő"-vel fog kezdődni. Mikor 4-5 évvel fiatalabb voltam, még az volt bennem hogy majd biztosan lesz, 18 éves koromra csak lesz már valakim. De mivel ezt a kérdést felteszem, még semmit sem tettem le az asztalra.


Eléggé ciki hogy, míg kb. az összes ismerősöm embereknek már volt vagy épp van kapcsolata én nekem még nem teremett semmi.

Rettentően gáz mikor elmegyek valahova a haverokkal, és mindenki hozza a barátnőjét kivéve én. Legszívesebben el sem mennék mert olyan szerencsétlennek érzem magam.

Szüleim, a rokonok és barátok az egyetemi és edzőstársaim folyton azzal nyaggatnak hogy, mikor lesz végre már barátnőm. Folyton azzal jönnek hogy, "ideje volna már", "mikor én 19 éves voltam már volt 2 párkapcsolatom", meg a "magas vagy és sportolsz, neked lenne a legegyszerűbb csajozni" stb...

Sokan már azzal gúnyolódnak hogy, incel vagyok...

Sokat járok el szórakozóhelyekre, meg hogy itt a nyár strandra is megyek mikor tudok, hátha... A párkapcsolat hiányát hobbikkal és sporttal próbalom pótolni (ez legalább segít)


Nagyon odafigyelek a külsőségekre. Ha megyek valahová akkor mindig ápoltan és jól vagyok öltözködve jelenek meg.

És az anyagiakkal sincsen probléma


De természetesen megértem azt hogy, az önsajnálat, kesergés, kifogások keresése és a gyakori kérdéseken való kérdezősködések helyett tennem kell valamit. Már azon is gondolkodtam hogy, felkeresek egy pszichológust mert valószínűleg nálam van a probléma. A legnagyobb baj hogy, kezdek már beletörődni abba hogy, senkim se lesz, inkább fogadjam és engedjem el az egészet.


Szerintetek megérné hogy, beszéljek egy szakemberrel?

Kérlek benneteket hogy normális, segítő választ adjatok



2023. júl. 18. 19:51
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Csakis élőben. Nem vagyok híve az online ismerkedésnek.
2023. júl. 18. 21:14
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem tudom mennyire fog megnyugtatni, de nekem is 19 évesen lett először párkapcsolatom. Egészen addig mindenki körülöttem az gondolta, hogy biztos bu..i vagy aszexuális vagyok. Pedig egyszerűen arról volt szó, hogy introvertáltként és úgy, hogy egyáltalán nem voltam egy macho alkat nehezebben ment az ismerkedés. Szóval fel a fejjel, és próbálj ne foglalkozni azzal, mivel cseszegetnek. Írtad, hogy "még semmit sem tettem le az asztalra..." Semmilyen asztalra nem kell letenned semmit. Ne stresszeld magad. 32/F
2023. júl. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Még túlságosan el vagy foglalva a külsőségekkel, az a baj. Semmit sem írtál arról, hogy milyen a személyiséged, az érdeklődési köröd, hogy miket csinálsz a szabadidődben - csak a sport, meg hogy jól nézel ki amúgy... Jó, de és még? A fejedben mi van? Előbb meg kéne ismerkedned saját magaddal, saját magadat kéne fejleszteni (nem csak testileg...), és amikor már úgy érzed, hogy akár egyedül is képes lennél leélni egy életet, mert nem mankónak kéne valaki, hogy rá támaszkodj, akkor jön majd el az ideje, hogy megtaláld azt, aki szintén nem mankót keres, hanem egy életen át a társad lehet. Miért akarnál vele kiszúrni, hogy ő csak egy legyen majd a sok közül? Vedd komolyabban az életet, és ne azért akarj összejönni valakivel, hogy megfelelj a külső elvárásoknak, hogy te is letegyél már végre valamit az asztalra! Vagy te szeretnél abban a szerepben lenni, hogy valakinek csak azért kelljél, hogy kattanjanak már le a rokonai arról, hogy még sose volt senkije?
2023. júl. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Böven rá érsz. Nem verseny.
2023. júl. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen még bőven ráérsz. Azt meg tojd le, hogy a nők milyen indokkal utasítanak vissza, a nők ilyenkor sohasem őszinték. Velem már szakított lány olyan dumával, hogy "nőies a járásom", 2 napra rá kiderült, hogy összekavart egy másik palival. Ugyhogy ne kezdjél el azon agyalni, hogy jaj mi lehet veled a baj, nincs veled semmi baj. Én akkor kezdtem tömegesen bevonzani a nőket, amikor elkezdtem leszärni őket. Nem érdekelt, hogy mit mondanak, mit gondolnak, aki tetszett arra rámentem, ha elkezdett flegmázni vagy játszázni, otthagytam a pitsába. Próbálkozni kell, de nem simp módjára. Legyen tartásod, húzz határokat, ha a nők érzik, hogy bármit megtehetnek veled, nem fognak tisztelni. Ha nem tisztelnek, nem fognak vonzódni hozzád szexuálisan.
2023. júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
www.youtube.com/watch?v=RyN2HrEDLJc&t
2023. júl. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

19évesen miért lenne gáz?

Hülye vagy?

2023. júl. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
57%

"mennyire gáz az a férfi aki már 19 éves és még nem volt barátnője?"

Az egyik ismérve a férfinek az, hogy saját, megszilárdult értékrendje van, és aszerint éli az életét, vagyis nem érdekli, hogy mások mit gondolnak arról, ahogyan él. Tehát egyelőre még nem férfiről van szó - márpedig akkor még eleve nem időszerű, hogy legyen valakije. Annak majd akkor jön el az ideje, ha már nem filózik azon, hogy mennyire gáz.

2023. júl. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
52%

Nem ciki. Régen megláttad a csajt, a furkós bottal lecsaptad és hazavitted.

Ma meg legyél magas izmos jóképű, legyen elegendő pénzed és jó kocsid. Hölgy válasz van. És megtehetik. Övek az összes pi.na

2023. aug. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

"Hölgy válasz van. És megtehetik."

Csak ha a férfiak hagyják, hogy az legyen.

2023. aug. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!