Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek erről az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről az alkatról lányok?

Figyelt kérdés

Ugye bár 16 éves vagyok és eddig nem nagyon volt még párkapcsolatom és eddig mindig azt mondták hogy a személyiségem jó de az alkatom nem a legjobb/nem túl vonzó


igazából álltalában én kedvesnek, humorosnak, megértőnek,és türelmesnek tartom magam és igazán jól tudok szeretni valakit. Legalábbis ezt gondolom illetve szoktak mondani de az már más kérdés hogy mennyire vonzó az alakom.


54 kg vagyok

Vékony alkat

magas vagyok (180 cm)

Igényes (pl a fogaimra és a körmömre valamint a hajamra és testem tisztaságára)

Szőkés barna hajam van

Sok sportot szeretek pl kosár, úszás, biciklizés, de néha focizok és végül de nem utolsó sorban koreográfus és éneklés lenne az álom szakmám

Nem régiben neki álltam súlyokkal edzeni


és sajnos arra a bizonyos test részemmel nem vagyok túl elégedett



2023. aug. 4. 19:02
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2023. aug. 4. 20:00
 12/34 anonim ***** válasza:
90%
Kép nélkül is megmondom, csont és bőr lehetsz. 180 centi magasság mellett ebben a korban olyan 67-73 kiló kéne légy.
2023. aug. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
[link] van egy kép, de ha esetleg nem jó akkor azt valaki írja meg
2023. aug. 4. 20:20
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát, itt Donald Trump van, fiam. Mint mondottam a késről a fiókban? 😃
2023. aug. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom megnyitni nem tudom másoknak sikerült-e
2023. aug. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Az itt-et le kell törölni a végéről, de már törölte
2023. aug. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
#12 bocsi de ez genetika mondom mindenki ilyen volt, és readásul hozzá teszem hogy rendesen eszek álltalában
2023. aug. 4. 20:33
 18/34 anonim ***** válasza:
53%

Valószínűleg a fél válaszoló tábor nem lány, de hát a vélemény az vélemény.


Gáz kéne legyen hogy pár hónappal fiatalabb, 20cm-vel magasabb és 6kg-mal könnyebb vagy mint én? Nem.


Nekem tetszettek már szélesebb srácok is, de általában a vékony/átlagos testalkattal rendelkezők. De a testalkat nekem nem kulcstényező.


Biztos én vagyok a kivétel (dehogy) de az izmos test sem tetszik. Az még igen ha halványan látszik.


Kép nélkül nehéz elképzelni, de a személyiséged is ugyanannyit, vagy nem többet fog számítani ha alakul valamid.

2023. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
71%
Tegyél ki egy normális linket.
2023. aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
25%
Kép nélkül nem könnyű. Amúgy pasiként 180 centisen minden vagy, csak magas nem. 😀 Cérnavékony, az például lehetsz ennyi kilóval.
2023. aug. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!