Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek erről az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről az alkatról lányok?

Figyelt kérdés

Ugye bár 16 éves vagyok és eddig nem nagyon volt még párkapcsolatom és eddig mindig azt mondták hogy a személyiségem jó de az alkatom nem a legjobb/nem túl vonzó


igazából álltalában én kedvesnek, humorosnak, megértőnek,és türelmesnek tartom magam és igazán jól tudok szeretni valakit. Legalábbis ezt gondolom illetve szoktak mondani de az már más kérdés hogy mennyire vonzó az alakom.


54 kg vagyok

Vékony alkat

magas vagyok (180 cm)

Igényes (pl a fogaimra és a körmömre valamint a hajamra és testem tisztaságára)

Szőkés barna hajam van

Sok sportot szeretek pl kosár, úszás, biciklizés, de néha focizok és végül de nem utolsó sorban koreográfus és éneklés lenne az álom szakmám

Nem régiben neki álltam súlyokkal edzeni


és sajnos arra a bizonyos test részemmel nem vagyok túl elégedett



2023. aug. 4. 19:02
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Kép nélkül nem tudunk véleményezni
2023. aug. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Privátba küldhetek képet
2023. aug. 4. 19:10
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez egy arc is kell, így lehetetlen megmondani. Bár arccal együtt sem kaphatsz objektív véleményt.
2023. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
71%
küldj🤷‍♀️
2023. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Egy pillanat, valaki létszives segítsen hogy kell képet küldeni, kérlek ne nézzetek hülyének
2023. aug. 4. 19:18
 6/34 anonim ***** válasza:
79%
Elég vékony lehetsz így súly alapján, nem erősebb nálad sok lány? Mert ez lehet nem jönne be sokaknak
2023. aug. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
25%
Hát, te sem a legélesebb kés vagy a fiókban, fiam. 😃
2023. aug. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem, de azért edzek hogy ez meg se történjen.
2023. aug. 4. 19:49
 9/34 A kérdező kommentje:
De anyum és apum is ilyen volt meg úgy a nagy szülőkig vissza tekintve mindenki ilyen volt és úgy tűnik mindenkinek be jött az élet, gondolom nekem is össze jön majd
2023. aug. 4. 19:55
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

#5 fel kell tölteni netre a képet, és a linket tudod csatolni utánat

(Én ezt szoktam használni: [link]

2023. aug. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!