Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak azok a pasik, akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak azok a pasik, akik nem sablon szöveggel köszönnek egy lányra?

Figyelt kérdés
2023. aug. 6. 21:25
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy sablon szöveggel? Már köszönnöm se lehet normálisan, hanem találja ki helyette valamit?
2023. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

1. "Szia! Mit csinálsz?"

Én komolyan ismerkedni szeretnék, de amikor hetente tíz csávó ugyanazzal a szöveggel ír rád, nem kicsit válik már unalmassá és lassan irritálóvá. De, persze, köszönj, de közben lehetnél egy kicsit kreatívabb is, ha már valaki felkeltette az érdeklődésedet, és te írsz neki először.

2023. aug. 6. 21:49
 3/39 anonim ***** válasza:
34%
Milyen sablönszöveg? És milyen köszönés az amit te unsz? Azért elég produktív kérdés ám ez. Majd megvillogtatom a milliárdjaim khmm.. fel is hívom a lölőt meg a sorost hogy a vagyona egy részét hagyja rám.
2023. aug. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
93%

Valamit írni kell nah, olyat úgyse tud amit ne mondtak volna előtte már 10en. Neked mint lánynak biztos fárasztó lehet ha az összes arratévedt fiú rádír, de ne a köszönés alapján döntsd el hogy érdekel e az illető.

Fordított esetben, ha nekem írna egy lány (akár egy "szia mizu?"-t), abból annyit szűrnék le elsőkörben hogy valamilyen szinten érdeklem, ha már írt. Próbálj így hozzáállni.

2023. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

3. Pl. "Szia! Mit csinálsz?" Ezt fentebb is írtam.

Lehet, hogy valakinek így is jó, persze, megértem. De hányszor is kell így a pasiknak próbálkozniuk, amíg össze is jön valami?

2023. aug. 6. 21:57
 6/39 A kérdező kommentje:
Azért arra nem gondoltam, hogy ezzel az egyszerű kérdéssel így fel lehet bosszantani valakit. 😃
2023. aug. 6. 21:58
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

"De hányszor is kell így a pasiknak próbálkozniuk, amíg össze is jön valami?"

Azért az ismerkedéshez 2 ember kell. Ne állítsd már be úgy hogy egyedül a fiún múlik minden.

2023. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy fentebb is írtad, especial én nem láttam amikor válaszoltam. Emellett pedig ha unod ezeket a szövegeket, figyelmen kívül is hagyhatnád őket.
2023. aug. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
8. Igen. Akkor kb. 0 lenne azoknak a száma, akik rám írnak. Ezért zavar. Szívesebben beszélgetek hosszasan valakiről egy témáról, de amikor kérdezek, és csak egy-két szóban válaszol, azzal nem igazán tudok mit kezdeni. Csajként meg felejtős, hogy te írj egy normálisabb pasira, mert akkor "ribi vagy", meg le is vagy sz*rva jóformán.
2023. aug. 6. 22:08
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Jah mert az is izgalmasabb mikor már a 10. lány nem képes egy helyes mondatot összerakni, azt is elnézem ha nem tud helyesen egy szót, ha rövidít, ha nem ír ékezetet de sajnos ezekkel a könnyítésekkel is nehéz már. Amúgy nem tudom mit várnál minden srác találjon ki neked egy új szöveget amit sose hallottál, inkább írja azt szia hogy vagy? Vagy azt hogy szia nagyon szimpatikus vagy ezért írok rád? Biztos ezeket se hallod sokat, nehogy már elvárás legyen mindenkitől egy egyedi frappáns szöveg ami be is nedvesít. De ha meg olyan pasi ír rád aki alapból bejön azt is írhatná hogy “csá” gondolom
2023. aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!