Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol?

Figyelt kérdés
Egy buliban ismerkedtünk meg, nagyon tetszett nekem, én is neki, haverok is mondták. Utána össze-összefutottunk véletlenül, akkor is nagyon jól elvoltunk. Múlt héten ráírtam, hajnalig chateltünk, majd mikor megkérdeztem, hogy mit csinál, mert olyan akadozottan, késlekedve válaszolt. De nem rosszallóan. Később visszaírt, hogy: hogy erted, hogy mit csinálok? Ezután nem válaszolt. Lehet, hogy rájött, hogy többre vágyok barátságnál… nem tudom… ti mit gondoltok? Eléggé elvagyok veszve, és egyre jobban tetszik.
2023. szept. 3. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány az illető
2023. szept. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lány
2023. szept. 3. 18:26
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi!! Én vagyok a fiú.
2023. szept. 3. 18:27
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azt hitte, hogy azt kérdezed, hogy masztizik-e, vagy valami hasonló.
2023. szept. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!