Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 alatti lányok, mit tennétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 alatti lányok, mit tennétek, ha egy idősebb, mondjuk egy harmincas pasi elmondaná, hogy tetszetek neki, vagy hogy szerelmes belétek?

Figyelt kérdés
Nem erőszakoskodik, tiszteletben tartja a döntéseteket, egyszerűen csak elmondja az érzéseit.
dec. 2. 17:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Velem történt ilyen, csak egyáltalán nem tetszett a pasi.

Ha tetszett volna, engem nem zavart volna a korkülönbség.

Én voltam 16,ő 27.

dec. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván attól függne, hogy én mit érzek iránta...
dec. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Felettem jol mondják. Ha komoly lehetne jövője.
dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Valószínűleg megijednék. Azért éreznék így, mert ez azt jelentené, hogy egy ideje már figyel engem, ez pedig számomra kiborító. Lehet apámnak is szólnék ezek után.

16L

dec. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Érdekes megfigyelni, hogy aki pozitív, vagy semleges választ írt, az pozitív pontozást kapott, az utolsó válaszolót viszont többet is lepontozták, mintha egy 16 éves lánynál elvárás lenne, hogy jól fogadja egy 30 éves közeledését. Tényleg nem hasznos válasz az, ha valaki 16 évesen nem szeretné, hogy tizen valahány évvel idősebbek közeledjenek felé?
dec. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Attól függ.

Ha érzem hogy hazudik kilőve. Ha nem tetszik kilőve.

Ha tetszik és azt érzem hogy őszinte akkor lehet belőle valami.

dec. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%
Én, mint 21 éves pali, azt tudom mondani, hogy az én korosztályomhoz még sok tinilány vonzódik. De a 25 év felettiekhez inkább már csak egy szűk réteg. 30 év körüliek meg inkább ne mozduljanak rá 20 év alattira. Kínos.
dec. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
#5: Nem ez a baj, és szerintem nem is ezért kapott negatív értékelést. Hanem azért, mert ő zsigerből gonosznak feltételezi a másikat. Szíve joga eldönteni, hogy valaki bejön-e neki, vagy sem. Ahogy én sem akarnék kapcsolatot egy nálam 20 évvel idősebb nővel, úgy neki sem kötelező minden közeledést elfogadni. De nem ettől lesz valaki ijesztő vagy sem. Vajon ha az évfolyamtársa stíröli naphosszat, akkor is betojik, meg az apucinak szól egyből?
dec. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 October15 ***** válasza:
84%

4.: Szerintem félreértetted a feladatot. Mondjuk legalább van életösztönöd. :D Itt gondolom arról volt szó, hogy alapból ismeri egymást a lány és a pasi, nem arról hogy stalk-olja a lányt. Legalábbis mocskosul remélem.


Kérdező: Valamiért azt hiszik hogy ez tényleg működőképes. Pedig a legtöbb esetben qrvára nem az. Persze ha a pasi eléggé agyilag zokni és tényleg egy tizenéves lány érzelmi/értelmi szintjén [No offense, tényleg. Csak hát egy huszas évei végén járó pasi és egy tizen pár éves lány tényleg nem ugyanott tart személyiség fejlődésben. Jó esetben ez azt jelenti, hogy a pasi könnyen tudja kezelni a lány aktuális tini mindfuckjait mint haver, rosszabb esetben meg kihaszálja a nyilvánvaló előnyét és mehet a móka...] van akkor működhet de hát akkor csak annyi történt, hogy egy korrekt tizen x éves fiú helyett összejöttek egy átlag alatti 20-30 éves csávóval. :D


Nyilván azt senki sem tudja kontrollálni, hogy kibe szeret bele, kit talál vonzónak. Azt viszont igenis tudjuk, hogy kezdünk-e valamit ezzel vagy ha már elvben felnőttek vagyunk akkor van annyi eszünk, hogy nem hajtunk rá egy tini csajra. Abszolúte ér bizonyos korlátok között vonzónak találni őket, meg nyilván van aki össze is jön velük, nem azt mondom hogy ez az eredendő bűn és fuh mekkora szr ember leszel tőle, de azért nagy átlagba inkább jobb ha egy haveri / baráti szintnél megáll a dolog.

dec. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 October15 ***** válasza:
27%
8.: Lehet és minden joga megvan hozzá. Miért ne tehetné meg? Nem kell mindenkinek 16 évesen ugyanott tartania személyiségfejlődés terén. Meg ugye az is ottvan hogy lehet nem ugyanarra gondolt mint a kérdező. Ahogy elnézem ő ezt úgy képzelte el, hogy 1x csak odamegy hozzá az utcán egy 30-as csávó akit még az életében nem látott és közli, hogy szerelmes belé / tetszik neki. Azért lássuk be ettől nem nehéz összefosnod magad. :D
dec. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!