Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 alatti lányok, mit tennétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 alatti lányok, mit tennétek, ha egy idősebb, mondjuk egy harmincas pasi elmondaná, hogy tetszetek neki, vagy hogy szerelmes belétek?

Figyelt kérdés
Nem erőszakoskodik, tiszteletben tartja a döntéseteket, egyszerűen csak elmondja az érzéseit.
dec. 2. 17:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolatban vagyok, szóval az lenne az alap, hogy elutasítom a közeledését. Persze, ez a korombeliekre is igaz.

De ha nem lennék kapcsolatban, akkor sem tudom elképzelni, hogy kapcsolatot létesítsek valakivel, aki ennyivel idősebb, mint én. Valszeg imponálna azért, hogy tetszem neki, de ugyanakkor zavarna is, mert nem szeretem, ha valakinek tetszem, és én nem vsizonzom, az számomra béna élethelyzetet teremt.

18/L

dec. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
38%

Én 30pár évesen le sem tudtam vakarni magamról a tinilányokat. A tinipitsák azoknak nagy szám akik még nem próbálták!

A "kínos"-ozó nyomingernek: Az a kínos hogy 0 élettapasztalattal te azt hiszed hogy majd itt jól megmondod a frankót. Hahaha te szánalmas...

Természetesen mindenkinek szíve joga eldönteni kivel akar meg mit. Én sem mentem bele minddel, de mégis túl sok volt belőlük. Ma már messze kerülöm az ilyen ostobákat!

dec. 5. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
szerintem nem számít a korkülönbség én 24 vagyok a párom 19
jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!