Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire fontos hogy a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos hogy a fiú izmos legyen?

Figyelt kérdés

márc. 16. 18:04
A kérdező szavazást indított:
A kigyúrt fiúk jönnek be, nagyon fontos
Elég ha picit izmos
Nem számít, csak sportoljon/mozogjon vmit
Csak túl sovány/túl kövér ne legyen
Az összkép ami számít
Fiú vagyok, látni akarom eredményt
Fiú vagyok, szerintem számít
Fiú vagyok, nem számít szerintem
38 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Olyan válasz miért nincs, hogy egyáltalán nem fontos, sőt?
márc. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
#1 Gondolom azért, mert a mai világban valamennyire számítai kell... Egyébként én se értem. 56 kiló vagyok 176 centire és van egy gyönyörű barátnőm, aki nagyon szeret és aki lesz**ja, hogy mennyi izmom van. Izom helyett az agyamat próbáltam építeni és ezek szerint ez kifizetődő volt.
márc. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az összkép számít, tehát abban benne van hogy nem fontos hanem többi
márc. 16. 18:32
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem
márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
az jó, ha van valami hobbija, legalább idősebb korban is fitt lesz.
márc. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
33 éves pali irogat privátban, szánalmas lúzer
márc. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Legalább ő írogat, nem úgy mint a nők

6

márc. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Semennyire. Dolgos legyen és vigyazzon egeszsegere. Nemelyik izomagyu fitbesszest fel lehetne siman képelni, mert agressziv, mellesleg egy talicska foldet nem birna a hegyre feltolni, mert osszefosna magat
márc. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem kértem kommentart semmifele fickotol privatban, a sok szteroiddal felfujt izmu amugy harmatgyemge disztestepito jojjon el ide falura, asson, fejszezzen, hordjon fatorzset az erdon, lapatoljon, akkor legyen nagy a szaja, az ilyen munkan megedzett szalkas falusi 16 eves sracok izekre pofoznak a sok varosi bunko izomagyu taknyot
márc. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan vannak ott is rendes fejek, altalanossagba beszeltem, takonygyerek meg van falun is, csak ezek a fiatalok edzettebbek. Aki igazan eros, edzett, azon nem latszik feltunoen. aztan uzenem a csajsziknak, akik szerint az izomban rejlik a ferfiassag, hogy nehogy aztan parkapcsolati eroszak aldozatai legyenek, az agy, meg a szeretet nem az izomban kezdodik ugyanis.
márc. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!