Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerzhetem visza a csajt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerzhetem visza a csajt?

Figyelt kérdés

Elhívtam randira a csajt, aztán aztat mondta, hogy azért nem illek hozzája, mert mondok szlegeket meg tájszólást. Aztat mondta, neki ojan nem kell, aki az igen helyett aztat mondja, hogy há. Meg szokok mondani ojant, hogy mujád, mindzsód, meg szovelni.

Szóval eztet mondta vasárnap. Én nagyon mérges lettem, aztán ojant mondtam neki, amit nem gondóltam komolyan. Most meg letíltott. Hogyan tudom elmondani neki, hogy amit vasárnap mondtam, aztat nem gondóltam komolyan?

Jól néz ki a csaj, de nagyon el van szálva magától.



#randi #csaj #Moresz
márc. 20. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
De gagyi kamu kérdés, kár volt pazarolni az idődet és az enyémet is.
márc. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mongyad neki, hogy szija, ami vasárnap vót, az hirtelen felindulás vót, meg hogy aggyon még egy eséjt, mert nem bírod néküle, meg hogy még a csillagokot is lehozod az égbű, oszt hátha megbocsát na.

Oszt majd utána ne mongyá neki ojat, amit nem szeretne hallani, mert nem jó víge lesz ennek az ungabungának!

márc. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megtanulsz helyesen írni/beszélni.
márc. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 LeviAckerman11 ***** válasza:
100%

Lehet nem magyar a kérdező, ezért nem megy neki a helyesírás.

Kérdező, lehet a csaj talált már másikat. Bármi lehet

márc. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván kamu, de azért leírom, hátha másnak segít: néha el kell engedni olyan embereket, akik csak ártanának az életednek.
márc. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Melyik népcsaládhoz tartozol? Magyar vagy román? Vagy Ugandai?
márc. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Unatkozol?!
ápr. 10. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!