Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelként hogy tudnék barátnőt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelként hogy tudnék barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés

ápr. 10. 01:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy nem leszel tovább incel........
ápr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%
Nemrég egy kissé tömött buszra felszállt egy anyuka egy kb. 2 éves kislánnyal. Mindenhol ültek, senki nem mozdult meg, de a legfeltűnőbb az volt, hogy egy harmincas forma pasi egyszerre két széken terpeszkedett feltett lábbal és ő volt legközelebb hozzájuk és szintén nem mozdult meg, még annyira se, hogy az általa blokkolt ülést elérhetővé tegye. Na, akkor mondtam a barátnőmnek, hogy ez biztosan egy incel, aki aztán azzal sírja tele az internetet, hogy a kinézete és kevés pénze miatt nem kell senkinek, amikor alap érzelmi intelligenciája, szociális érzéke nulla és ez egy első randin messziről üvölt róla, azabaj.
ápr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

12

neked valami szuperképességed van? ránézel valakire és már megmondod milyen ember?

ápr. 13. 23:01
 14/20 A kérdező kommentje:
közbe lehet naponta váltogatja a nőket de te megmondtad hogy egy incel, akkor úgy is van
ápr. 13. 23:02
 15/20 kriszpo ***** válasza:

Először is olyan nincs, hogy incel. Van ennek a betegségcsoportnak egy magyar megfelelője, BNO kódja: BNO-10-05.

Másodszor, az öndiagnózis nagyon veszélyes. Ha gondod van, beszélj a szüleiddel, barátaiddal vagy hívd fel anoním módon a lelkisegély szolgálatot!

Harmadszor pedig, ha barátnőt szeretnél, akkor nem vagy "incel", csak teszefosza! Szedd össze magad, kezdj el élni, ismerkedni. Visszautasítanak? Sz@rj rá! Menj tovább! Előbb-utóbb úgyis lesz valaki, csak jó helyen kell keresgélni és folyamatosan!


(Ha pedig csak egy kis troll-gyerek vagy, akkor úgyis tudod, hol a helyed!)

ápr. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

15

Az incel nem mentalis betegseg, hanem egy internetes cimke. Persze aki ezt onkent es dalolva magara aggatja, azzal valami nem stimmel fejben, de attol meg nem feltetlen mentalis beteg. Viszont rengeteg negativ konnotacio tarsul ehhez a szohoz (nogyululo, himsovinoszta stb), igy aki ezzel a cimkevel reklamozza magat, csak a fat vagja maga alatt. Ehelyett dolgozhatna a sajat onkepen, onbizalman, kimozdulhatna a gep elol, meg igyekezhetne megvaltoztazni a sotet vilagkepet, tobbre menne vele. Meggyozodese, hogy a kulseje meg a rossz anyagi helyzete miatt nem "jut neki" nő, kozben mas randa es szegeny pasik becsajoznak es elik vilagukat.

ápr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

“ Ehelyett dolgozhatna a sajat onkepen, onbizalman, kimozdulhatna a gep elol, meg igyekezhetne megvaltoztazni a sotet vilagkepet, tobbre menne vele.”


Persze csak ettől nem fognak hirtelen vonzódni a nők hozzá. Max jobban érezheti magát a saját bőrében, de általában egy férfi esetében a szexmentes élet lehúzza a morált és mentálisan megviselő.

ápr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Jobban erzi magat a boreben - ez nem elhanyagolhato reszlet. Aki jol erzi magat a boreben, az vonzobb,mint aki azon gorcsol, h jajj incel vagyok, nekem nem jut nő, pedig jogom van hozza. Szorong, ketsegbesett, es ez atjon ismerkedesnel is.


De nekem igazan mindegy, csinaljatok csak.

ápr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

18


A vonzalom nem ezeken múlik. A vonzalom 80%-a a külső megjelenésed (genetika + ne hanyagold el magad teljesen). A 20 % az meg a hangod, mozgásod, kommunikációd összessége. De mint általában látjuk a jó külsőhöz legtöbbször egy nagyon magabiztos személyiség társul, amit vélhetően a pozitív fogadtatás és visszajelzések alakítanak.

ápr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Erdekes, nekem tobb pasim is volt, akihez nem vonzodtam a kulseje stb

miatt az elejen, hanem a szemelyisege fogott meg, miutan elkezdtem megismerni. Nyilvan a noknek is szamit a kulso, de evoluciosan a pasik ugy vannak osszerakva, hogy nekik jobban. Ezt vetited ra a nokre is, pedig nalunk maskepp is mukodik. De ne gyere azzal, hogy mi a penzt nezzuk, mert ez is csak egy reteg, es amugy meg ez is az evolucio muve, ha a no csaladalapitasban gondolkodik.

ápr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!