Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fordul el tőlem a lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fordul el tőlem a lány?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Van egy lány, aki szeret kacérkodni és én is vevő vagyok rá. Elég régóta folyamatosan chatelünk, olykor beszélünk, szinte már mint a párok. Néha "tesztel" sztem, mert említ másokat is, mintha bejönnének neki, de hevesen tiltakozik, mikor rákérdezek, persze hidegen hagyna, ha mások fele is érdeklődne. Elkezdtem én is tesztelni, mire gondolhat és kérdeztem egy közös lányismerősünkről egy teljesen ártatlan kérdést, mire úgy besértődött, hogy a teljes kommunikációt beszűntette.

A kérdésem az lenne, mert nem dőlök késbe emiatt, hogy ez miféle lányos reakció? Miért csinál ilyet egy lágy? Próbáltam ismét kommunikálni vele, de tele van düh-vel, amit persze tagad. A minap köszönéskor megérintettem, amit azelőtt elpirulva fogadott, most kikelt magából, hogy ezt meg ne próbáljam mégegyszer.

Az érdekelne első soron, miért csinálja ezt valaki és mit jelent ez?

Köszönöm!



ápr. 10. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tipikus filmes "megsértődöm ok nélkül" klisé.
ápr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Azért mert nő, ők egyszerűen ilyenek
ápr. 11. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok lehet, csak olyan vicces, hogy amúgy "olyan" a lány, és közben meg az ellenkezőjét adja elő :D
ápr. 11. 05:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 Lehet poénos lenne szembesíteni ezzel.
ápr. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj fűzni egy másik lányt. És figyeld hogy reagál.
ápr. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Megsértődik :) Pont ő :D Érdekes nekem ez...
ápr. 11. 10:03
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Semmi érdekes nincs benne, a nők ilyenek
ápr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerelmes beled
ápr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 És ezt így kell előadni? Mi fiúk legalább beégetjük magunk és elmondjuk :D
ápr. 11. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!