Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 17 éves vagyok, egy kedves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok, egy kedves lány és 2hete Megérkezett a szerelem vagy nem is tudom hogy írjam le. Nagyon belé szerettem ami velem nem túl sűrűn fordul elő. Segíteni tudtok hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
A fiút Benjáminnak hívják és sulistársam, bár ő még csak 16 (de sztem nem a kor most a lényeg) de nagyon beleszerettem.3 éve járunk ugyanabba a suliba de eddig nem beszéltünk semmit majd január középe körül rám írt elmesélt magáról pár dolgot ami megtetszett benne de egyben váratlanul ért mert nem gondoltam volna hogy fog nekem irniMajd megírta hogy személyesen is megismerne csak egy kicsit felénk. De suliba szokott nekem köszönni és úgy érzem hogy azért nem tudunk személyesen is beszelni mert mindketten félünk egymáshoz odamenni. De a saját társaságunkkal nyitottabbak vagyunk. Szünetekbe meg én a legjobb barátnőmmel ő meg mindig egy barátjával sétálgat a suli folyosón mert fél egyedül odajönni. Mit csináljak hogy legyen végre több mint Facebookon való beszélgetés. Vagy legalább hogy alakítsunk ki egymás közt beszélgetést élőben!? Nagyon szeretném ha már holnap tudnék vele beszélni. .

2016. jan. 28. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Találkozzatok valamelyik szünetben vagy suli után.
2016. jan. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Először is: nem vagy szerelmes. Nem lehet szerelmesnek lenni csupán ennyi után. Ez csak fellángolás.

Másik meg az h bejöttök egymásnak. Akkor mi a gond? Odamész hozzá és kész. Még facebookon is megbeszélhetitek h találkozzatok melyik szünetbe és hol.

A barátaitok is lehet veletek. Az a lényeg h végre lépjetek.

Odamész köszönsz elkezdtek beszélgetni arról h milyen órátok volt milyen lesz mi a vélemènyetek arról a tanárról aki tartotta tartja... az a lényeg h beszéljetek...

Ha megkrrdezi h mi újság ne mondd h semmi mert akk egy beszélgetési lehetőség elszúrva. Mond el neki h tök jó h végre személyesen is tudtok beszélni..

Ne feledd: 2 ember között a legrövidebb út a nevetés. Nyugodtan vivccelődj ne görcsölj. Mosolyogj folyanatosan légy felszabadult.

Sok sikert! :)

15/L

2016. jan. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De van egy olyan félelem mindkettőnkben hogy csak szerintem azért nem tudunk lépni egymás felé mert a bátyja az én osztálytársaim.
2016. jan. 28. 20:05
 4/11 A kérdező kommentje:
Még mindig úgy érzed hogy írjak neki hogy az egyik szünetbe beszélgessünk??
2016. jan. 28. 20:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez eggyértelmű hogy beszéljétek meg! Szünetbe vagy inkább suli után taliztok és ennyi... Csak lazán faszándeigazán! :)
2016. jan. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Lehet hogy igazad van írok is most neki!!!

De hogy írjam meg ezt neki???

Amúgy ő nem olyan mint a többi fiú...ő sokkal kifinomultabban beszél de jófej

2016. jan. 28. 20:33
 7/11 A kérdező kommentje:
Már csak egy órát van fennt Facebookon és utana megy aludni szóval Segítsetek h h írjam meg neki h beszéljünk vagy talizzunk suli után!?
2016. jan. 28. 21:03
 8/11 A kérdező kommentje:
Suliba meg nem viszi a telefont ami azt jelenti h nem sűrűn van fennt csak délután kb. Reggel meg nem fogja látni amit írok es akkor a holnapi napon nem tudok vele személyesen is beszelni...írjatok kerlek:)
2016. jan. 28. 21:28
 9/11 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint felesleges rágörcsölni. Mivel a leírtak alapján megvan köztetek a vonzalom, nyugodtan írhatsz neki holnap, hogy nem lenne-e kedve találkozni. Tudod...

,,Semmi sem bonyolult annyira hogy ráparázz!" ;)

Sok sikert, és majd írd meg hogy mi volt! :)

15/L

2016. jan. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Csak az a baj h ma már nem tudok neki irni mert egy az h reggel sosincs fennt facen (más hol nemtudom vele beszélni) kettő meg h suliba nem viszi a telefonját. Na akor most mit tegyek???
2016. jan. 29. 06:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!