Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lenne esélyem nála?! Kicsit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne esélyem nála?! Kicsit hosszú az egész

Figyelt kérdés

Nos lényegre törően próbálom írni, de hosszú lesz.

Az osztálytársam már egy ideje megtetszett számomra. Néha-néha váltunk pár szót, dee nem olyan szinten mint bármely más ismerősömmel/barátommal, esetleg elkérem tőle a házit, vagy kérdezek tőle valami hülyeséget, azzal is megnevettetve őt. Bajom az egésszel, hogy nem történik semmi. Eléggé nyílvánvaló hogy mit akarok tőle, hisz régebben is próbálkoztam nála és akkor is felfigyelt a “próbálkozásaimra„, de nem halad előre a dolog (mondjuk ez az én hibám is).

Ha írásban váltunk szót legtöbbször láttamoz és vagy két szavas mondatokat ír. Élőben sem a legbeszédesebb velem, néha ott is hát,olyan száraz a beszélgetés, értem ezt úgy hogy döcög az egész, nem olyan folyékonyan megy, mintha egy fiú barátommal beszélgetnék.

Azért is látok benne esélyt,mert maga mondta el, hogy ritkán beszél fiúkkal, igazából nem is szokott, max 1-2vel. Egyszer meg is kérdeztem tőle, hogy van e bármi baja-e velem (sokszor szúrós szemmel néz rám), de elmondása szerint nincs baja velem. És itt térnék ki a tárgyra, hogy lenne értelme elhívnom a hétvégén beszélgetni és elmenni vele valamerre?!


Ő 19 és én 18.



ápr. 15. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Néha-néha váltunk pár szót, dee nem olyan szinten mint bármely más ismerősömmel/barátommal, esetleg elkérem tőle a házit, vagy kérdezek tőle valami hülyeséget, azzal is megnevettetve őt. Bajom az egésszel, hogy nem történik semmi."


Nem értelek. Erre milyen választ vársz? Szerinted egyértelmű a közeledésed, de csak ennyit csinálsz? Simán lehet, hogy semmi nem esett le neki az egészből, úgy meg milyen reakciókra számítasz? Ha nem lát bele mást, akkor egy házi elkérés nem igényel egy-két szavas válaszolnál többet, ettől még nem utál feltétlenül. A nem beszélget fiúkkal pedig nem azt jelenti, hogy semmilyen nemű kommunikációt nem folytat velük, hanem hogy ismerkedés céljából ritka, ebbe pedig ennyitől te még bőven nem tartozol bele.


Ettől függetlenül hívd el, mit veszíthetsz, de nem biztos, hogy bejössz neki, ahogy az sem, hogy nem.

ápr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%

Teljes mértékben, száz százalékosan hidegen hagyod.


Eleve idősebb. Eleve házinyúl. Eleve a lassú víz partot mos stratégia is gáz.


Ezt engedd el, és sürgősen dobd be magad más csajoknál inkább.

ápr. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy érdekled őt. Nincs baja veled, de egyszerűen nem érsz neki annyit, hogy sokat foglalkozzon veled.
ápr. 16. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy nem lenne ennyire nyögve nyelős a kommunikáció, ha akarna tőled valamit.
ápr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Szokásos fapofa beszélgetésre képtelen kiscsaj, szerintem ezzel mindent elmondtam.
ápr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egy jó stratégia lehet, ha te egy ideig nem keresed, nem mész oda hozzá. Ha ő nem kezdeményez semmiféle kommunikációt akkor szerintem egyértelmű a dolog.
ápr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!