Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem fogja fel a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogja fel a volt barátom, hogy vége?

Figyelt kérdés
Szakítottam már jó pár hónapja a barátommal. Együtt járunk énekkarra, én azt gondoltam, hogy ez egyáltalán nem lesz probléma. Nekem nem is volt az, hiszen nem rosszban váltunk el, képes voltam utána teljesen barátként hozzáállni. De ő nem képes azóta sem. Többször megmondtam neki, hogy ne tegyen szexuális megjegyzéseket, és flörtöljön velem, mert felesleges, és kellemetlen. Viszont nem képes felfogni. Azt mondták, ha egyszer úgy igazán a helyére teszem, akkor biztosan abbahagyja, de nagyon ügyes manipulátor, és a többieket ellenem fordíthatja. Amikor szakítottunk, titokban tartotta, nem szólt senkinek, aki szóba hozta. Mit tegyek, mostmár tényleg kezd frusztrálni?

ápr. 27. 17:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
9-es, ezt nem értem.
máj. 2. 17:06
 12/13 anonim ***** válasza:
#11 gondold meg, hogy tényleg vége van-e a kapcsolatotoknak, nincs-e egy kis halvány esély az újrakezdéshez, ha már Ő is nyitott rá.
máj. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Határozottan nincs. Már decemberben megtörtént, és előtte fél évig agyaltam rajta, mert nem akartam elkapkodni. Már semmit nem érzek iránta.
máj. 3. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!