Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem kene kezdemenyeznem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem kene kezdemenyeznem? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Van egy fiu, suliban szoktam latni, es szoktunk szemezni, ezen felbatorodva bejeloltem, nem sokkal kesobb vissza is jelolt.

En ugy vagyok vele hogy a fiunak kene kezdemenyeznie a beszelgetest, mert mar egy is nagy dolog tolem hogy bejelolok valakit (nem vagyok nagy fb-os lany).

Szoval a lenyegre ternek; varjak, mert ha irni akar ugy is ir, vagy irjak ra? A valaszokat elore is koszonom!

14/L



2015. máj. 14. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Írj rá szerintem, aztán meglátod, hogy mi lesz, ahogy elkezdtek beszélgetni. Ha úgy látod, hogy érdekli a veled való társalgás, akkor nyugodtan írj rá többször is, attól megnő az önbizalma :)
2015. máj. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De nem merek rairni... :/

Meg hat akkor az lesz hogy nekem kell kerdezgetni, de ez nekem uj. Nagyon. :'D

2015. máj. 14. 20:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért félsz ráírni? :) Az még nem jelenti azt, hogy tetszik neked, nem fogja félreérteni. Kérdezz tőle pár alapdolgot, aztán ha azt látod, hogy csak igen-nemmel válaszol és teljesen flegma, akkor inkább hagyd az egészet, ellenkező esetben viszont folytassátok az ismerkedést :)
2015. máj. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De azt sem tudom mirol kerdezzem ha esetleg o nem irna csak egy sziat.

Mondom, nekem ez teljesen un, a korosztalyomban igy ismerkednek a fiukkal... de en anno bejelolni sem mertem a kiszemeltet. Nem hogy rairni egy fiura...

2015. máj. 14. 20:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Ő valószínűleg elsőre csak egy sziát ír, mivel Te írsz rá, ezért arra vár, hogy mondd, mit szeretnél. Akár azzal is kezdheted, hogy: "Láttalak már a suliban, szimpatikus vagy, megismerkedhetnénk" vagy valami ilyesmi.
2015. máj. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
cuki vagy *-* én mindig örülök, ha ír egy csaj, aztán mivel én ronda fiú vagyok mindig kedves vagyok a lányokkal, amíg ők nem kezdenek bántani
2015. máj. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!