Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még esélyem nála? 17/f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem nála? 17/f

Figyelt kérdés

Múlt nyáron megismerkedtem egy lánnyal, de sajnos csak rövid ideig voltunk együtt, mert el kellett utaznia.(60kmre lakik tőlem) Sokáig nem írtam neki mert az életében nehézségek voltak, és úgy gondoltam hogy könnyebb neki nélkülem. De nem olyan rég óta nem tudom őt elfelejteni. Írni szeretnék neki, hogy folytassuk de félek hogy már késő... Szerintetek még van esélyem? / ti mit tennétek a lány helyében?

A válaszokat előre is köszönöm :)



2015. máj. 16. 00:04
 1/3 anonim válasza:
hát próbáld meg,és maximum összejön :) a lány helyében ha még érdekelsz mindenképp nyitott lennék
2015. máj. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem hajrá, írj neki!

"Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg!"

Azzal, hogy megpróbálod, nem vesztesz semmit, simán lehet, hogy minden happy lesz. :)

Ha én lennék az ő helyében, és nekem is bejönnél, biztos nyitott lennék rá, és örülnék, hogy újra felkeresel. 18L

2015. máj. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
veszíteni nem veszítesz
2015. máj. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!