Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért félek a lányoktól?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a lányoktól?

Figyelt kérdés

Nem úgy félek hogy megvernek vagy ilyenek hanem hogy nem merek megszólítani senkit.


Tudom ilyen fiú senkinek sem kell, de azért mégis..


Mi baj lehet velem?


Ma a vonaton egy szép lány mellé ültem aki egy könyvet olvasott és látszólag nem volt barátja (gondolom).


Tudom úgy kellett volna kezdenem hogy "szia mit olvasol?"


De nem mertem hozzászólni... Gyáva féreg vagyok. Mi lehet a baj velem? :/


16/f


Így soha nem lesz senkim...


2015. máj. 20. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
félénk vagy! szedd össze magad a lányok nem szeretik a félénk fiúkat! én is ilyen volam de össze szedtem magamat és lám lett is barátnőm! tudod ha akarsz valamit tenni is kell érte
2015. máj. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

mert te is tisztában vagy vele, ahogy én is, hogy csúnyaák vagyunk és semmi esélyünk


jól sejted, a csajoknak csak a helyes fiúk jönnek be ez van :/

2015. máj. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 elsehiszed ***** válasza:
100%
Legyen végtelen önbizalmad, a lányok imádják ha egy srác magabiztos. Gondolj erre úgy mint ha életed filmszerepére castingolnának. Lehetnek legbelül kétséged de add el magad, kívülről ez ne látszódjon. És már jön is a végtelen puncitenger
2015. máj. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 elsehiszed ***** válasza:
Ne hallgass az előttem szólóra! Teli van a várós g*cijónő&csunyasrác kombóval!!
2015. máj. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Figyelj nyilván számít a külső nem tagadom, de ha összeszeded magad egy jó dumával igen jó nőket megszerezhetsz! Nekem is voltak ilyen gondjaim régen és én is összekaptam magam, és onnantól csak úgy jöttek a csajok! fel a fejjel, menni fog! :)
2015. máj. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!