Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy lány de nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány de nem tudom hogy?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik de nem tudom hogy hogyan szólítsam le milyen beszélgetést kezdeményezzek az utcán hogy sokáig tudjunk beszélgetni úgy hogy 3p múlva nem következzen be a kínos,kellemetlen csend.(A lány szinte teljesen ismeretlen csak néha szoktam látni) Tudtok ehhez pár db tippet,tanácsot adni?:)
2015. máj. 21. 20:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
"Szia ... vagyok. Nagyon tetszel nekem és ha nincs ellenedre szeretnélek megismerni."
2015. máj. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ez túl rámenős elsőre nem ?
2015. máj. 21. 20:15
 3/13 anonim ***** válasza:

Igazából mivel teljesen ismeretlen a lány ahogy írtad, sokkal finomabb módja nincs. :) Esetleg ha egy kávézóban találkoztok hív meg egy kávéra azzal, hogy mintha már láttad volna őt ott vagy valahol.

Egy a lényeg. A legegyszerűbb és legőszintébb dolgok a legeredményesebbek.

2015. máj. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hát arra elég kicsi az esélye hogy egy kávézóba vagy hasonló helyen találkozunk véletlenül.. szinte 0 :) már egy jó ideje haza menet közben szoktam látni a buszon ha látom. Van benne igazság hogy a "legegyszerűbb és legőszintébb dolgok a legeredményesebbek."

csak nem akarok nyomulni elsőre..lehet hogy nem örülne neki.

2015. máj. 21. 20:37
 5/13 anonim válasza:
És észrevetted, hogy te tetszel-e neki? :)
2015. máj. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát igazából egyértelmű jelet még ne küldött de nem is látjuk minden nap egymást ha meg netán látjuk is akkor meg csak rám néz én meg vissza rá és kb ennyi szokott történni. Nem akarom sokáig bámulni mert tudom hogy az egy idő után idegesítő és kellemetlen is.. Szóval igazából nem tudom hogy tetszek-e neki.
2015. máj. 23. 09:33
 7/13 anonim ***** válasza:

Az a legjobb amit az 1. valaszolo irt. Ha a lanynak is tetszel, orulni fog neki.:)

Ha esetleg nem jossz be neki akkor legalabb rogton jon tole a valasz hogy nem es mehetsz a kovetkezore.

2015. máj. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Sztem meg kellene győződnöd arról, hogy a lány szimpatiál-e veled,hogy észrevett e egyáltalán, mert ha csak úgy odamész lehetséges,hogy tolakodásnak veszi és rámenősnek fogsz tünni a szemében.. Szerintem várj egy keveset legalábbis addig amig ő is felfigyel rád ha eddig még nem. Sok sikert!
2015. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Amúgy is várnék még vele egy kicsit.. Először csak baráti viszonyt akarok kialakítani vele nem akarom letámadni azonnal azzal hogy bejön.Szóval ilyen esetben mivel lehetne Leszólítani illetve beszélgetni vele?

Letudnám szólítani meg lenne is témám.. de kíváncsi vagyok arra hogy Ti hogyan csinálnátok ez.:)

2015. jún. 1. 15:55
 10/13 anonim válasza:
hát most ez nem biztos, hogy igaz rád, de ha lenne kutyád pl kutyasétáltatás közben is leszólíthatnád ha a közelben lakna. De ehhez nagyon kevés esély van ha nem is a környéken lakik meg ha nincs is kutyád. Abban egyetértek az előttem szólókkal, hogy az őszinteség a legfontosabb. Ha ismeretlen a lány, nem sok variáns van a leszólításhoz. Odamész amikor úgy gondolod, hogy megvan köztetek a szimpátia, vagy amikor elszánod magad és pl megkérdeznéd h nem tudná-e megmondani az időt mert otthonfelejtetted a mobilod vagy órád stb. és mondod neki hogy esetleg benne lenne e ismerkedésben vagy hogy nagyon ismerősnek tűnik mintha láttad vna valahol.. tom nem valami frappáns példákat mondtam de tőlem ennyi telik :) viszont azt írtad,hogy le tudnád szólítani meg beszélgetni vele akk te csak jobban tudod, hogy mit és hogyan szeretnél csinálni.
2015. jún. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!