Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járnátok olyan fiúval aki 18...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan fiúval aki 18 éves soha nem csókolózott, és nyáron az anyának segít a tehenészetükben, és a termékeket eladni a piacon?

Figyelt kérdés

Nyáron mindennap nap ezt csinálja, kivéve hétfőn és pénteken, akkor árulják a tejet ,tojást stb keresztapjánál háztól.


-Napi házi munka, utána 16-19 óráig tehénfejés, ezen kívül darálni az állatoknak, itatni, etetni stb.


-Nem jár szórakozni

-nincsenek barátai


2015. máj. 26. 20:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
hát így nem lehet megismerni a srácot. kivéve ha tehén vagy.
2015. máj. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%

nem gondolkodtál azon,hogy jó lenne kitörni?

vagy ez az életcélod?

nem akarod többre vinni,egyetem stb?

emberekkel ismerkedni,barátnőt szerezni?


ember! fiatal vagy,legjobb éveid ezeket kell kihasználni,én megőrülnék a helyedben.

2015. máj. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Soha nem tudnék vele találkozni, barátai sincsenek, meg hát kicsit fura hogy barátnője se volt.. Én nem
2015. máj. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Mi szégyen van abban hogy dolgozol? Ezt is meg kell csinálnia valakinek. Én inkább úgy tekintenék eme tulajdonságaidra mint r*ba*c szűrő berendezés. A normális lányokat ez nem fogja zavarni, a pics*k meg gáznak gondolják (gondolom) hogy p*rasztgy*rek vagy. Nincs ebben semmi szégyen, én is az vagyok nyaranta, mert 1 perc pihenőm sincs dinnyeszezonban Pesten a Nagybanin :D majd megtalálod a párod, csak keresni kell. És fogalmam sincs miért csúnya szó az hogy p*rasztgy*rek.

18/F

2015. máj. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Ha jól értem a kérdést te lennél a lány, aki épp gondolkodik azon, hogy járjon-e egy ilyen fiúval.


Nos ezek közül kérdés, hogy téged mi zavar a srácban?

1. Az anyjának segít a ház körüli munkában.

2. Egész nyáron dolgozni fog.

3. A munka jobban leköti mint a szórakozás.

4. Nem igazán van ideje barátkozni, vagy épp a többi srác nem igazán foglalkozik vele, mert hát ugye ebben a korban a fiatalok fő elfoglaltsága, hogy szórakoznak éjjel-nappal.

5. A srác még soha nem csókolózott.


Ehhez a tények. Ha egy olyan srácot szeretnél, aki felelősségteljesen gondolkozik, a családi birtokon dolgozik, hogy legyen miből enni, és legyen miből a jövőjét építeni, ez miatt és/vagy mert nincs túl sok igénye a felesleges pénzköltést eredményező felelőtlen szórakozásra, és emiatt lenézi a többi korabeli fiú. Valamint ha el tudod magad képzelni a barátnőjeként, hogy amikor nagy hajtás van és ott vagy náluk akkor besegítenél neki, hogy így ha lehet hamarabb végezze el a feladatát és jusson időtök több is egymásra. Akkor szerintem igen járj vele.


Ha ezen 5 dolog közül akárcsak egy is annyira zavar, hogy nem tudod elképzelni miatta vele a kapcsolatot, akkor jobb ha nem vállalod be, mert a leírásodból olybá tűnik, hogy a srác komolyan gondolja a családi gazdálkodást. tehát ebből szeretne, ha nem is gazdagon, de megélni, mert leköti a figyelmét és ehhez ért.

2015. máj. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Simán :)

17/L

2015. máj. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok kicsit félreértelmeztem, de a lényege ugyanaz
2015. máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen:) 15/L
2015. máj. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
A fiúnak, ha a péntek estéje szabad, akkor ki kellene mozdulnia, és barátokat/ismerősöket szerezni, szórakozni egy kicsit, szocializálódni.Amúgy te vagy a srác, vagy te vagy a lány?
2015. máj. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Persze! Ez tök jó dolog, (még előny is lenne, hogy a párom önálló és nem a multiktól függ).
2015. máj. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!