Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Baj ha félénk vagyok és nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha félénk vagyok és nincs önbizalmam? Menyiben hathat ki ez arra hogy ne találjak fiút?

Figyelt kérdés
16/L

2015. máj. 27. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogy ne találj lányt arra nagyon, fiúra kevésbé:)

Ha szép vagy a bátrabb fiúk oda mernek menni, TALÁN a félősebbek is.

2015. máj. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen az szedd össze magad és hidd el találsz valakit
2015. máj. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból tudom, hogy önbizalom nélkül nehéz párt találni. Én teljesen önbizalomhiányos vagyok és még egy ujjal sem nyúltam hozzá soha egy lányhoz sem. Ami zavar, de annyira félek, hogy az nevetséges, pedig állítólag nem vagyok ronda. Szánalmas vagyok, ez van.

De remélem te nem jársz így, mint én.

19/f

2015. máj. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nézz ki jobban.

öltözködj nőiesen,smink,meg mosod a hajad,fogad,veszel 1 jó parfümöt,kifested a körmöd vmi szolid színnel és tökéletes leszel.

2015. máj. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2015. máj. 27. 17:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Miert nincs onbizalmad?
2015. máj. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lányként hidd el, találsz párt magadnak így is, én is találtam, pedig önbizalmam 0.
2015. máj. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!