Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy legyen több önbizalmam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen több önbizalmam, bátorságom?

Figyelt kérdés
Üdv! Többször fordult már elő, hogy volt egy kiszemelt (mint most) és nem mertem se leszólítani, se ráírni facebookon. Azt érzem, "túl" szép lenne hozzám, vagyis nem vagyok ronda csak átlagos, a lányok pedig szépek. Aztán megnézem egy képét ír neki másik 3 fiú, meg belájkolja 30 és mindig elbizonytalanodok, hogy ennyien mennek utána akkor miért választana engem? Nem sajnálkozni akarok, csak tudni szeretném, hogy növelhetném az önbizalmam és, hogy lehetnék bátrabb. 16/f

2015. jún. 10. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Telefonról előre rakta a linket..


http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskeres..


Én is ugyan olyan vagyok mint te.

Engem is az bizonytalanít el hogy egy ilyen szép lánynak BIZTOS hogy vannak jóképű hódolói és akkor miért pont én kellenék neki? O.O

EGYFOLYTÁBAN ez gátol meg. Akárhányszor megtetszik egy lányez jut eszembe.. Ezért nem próbálkozom soha.


Ez az én kérdésem volt.


Nézd meg a válaszokat hátha segítenek.


16/f

2015. jún. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket! A válaszok is hasznosak, engem az bizonytalanít el legfőképp, hogy írnak neki sokan és ott van mondjuk 5 abból kettő jobban néz ki, és máris miért választana engem?
2015. jún. 10. 22:17
 3/6 anonim válasza:
nekem azt mondta mindig a nagyapám ,,a próbálkozás nem bűn". És ha sok udvarlója van, mi van akkor? Attól még írhatsz neki, lehet hogy te leszel az aki bejön neki. Ha meg nem, akkor mész a következő után előbb-utóbb csak összejön. De az hogy már azon gondolkozol, hogy miért is választana az nem segít, de gondolom ezt tudod. Írj neki bátran, veszteni nem fogsz. El sem merem mondani engem hányan kosaraztak mér ki, de végül összejött, csak kitartás kérdése. sok sikert!!
2015. jún. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ettől nem kell félni! Ezzel a pesszimista látásmóddal csak magadat gátolod még jobban. Próbálj meg úgy hozzáállni, hogy egy próbát azért megér... Nálam például gyakran szoktak próbálkozni srácok (ilyen is, olyan is), de több esetben pont a "menő, jó pasikat" utasítom el, akik tudják is magukról, hogy milyen jól néznek ki, mert már-már taszít a stílusuk. És nagyon sokszor vagyok úgy, hogy a környezetemben van XY, aki talán kevésbé jól néz ki, de nagyon szimpi, bejönne stílusra, és szívesen "választanám", csak épp nem próbálkozik. Én meg nem tudom, hogy nem mer vagy egyszerűen nem is akar, úgyhogy nyilván nem fogok lányként "ráhajtani", ha semmilyen "jelet" nem látok. ÉS szerintem nemcsak én vagyok ezzel így, hanem a nem felszínes lányok legtöbbje, úgyhogy tényleg megérné legalább a próbálkozást! Ha meg elutasítanak, akkor se dől össze a világ, próbálkozol másnál, és majd találsz valakit. Ha semmit nem csinálsz, akkor meg ígyse-úgyse fogsz találni senkit. Szóval hajrá! ;)

19/L

2015. jún. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

:D Tudod mi a barátnőimmel sose vesztünk össze a fiúkon, és ha szakítottunk nagyon jól tudtuk elmondani egymásnak, hogy mennyivel jobb fiúk vannak a világon. Cserébe az esetek 80%-ban nem értettük, hogy valaki miért épp azzal jött össze akivel, mert az illető vagy ellenszenves volt, vagy gáz :D


Szóval ki vagy te, hogy eldöntsd, hogy ki tetszik a lánynak? :D Nyugodtan próbálkozz csak, hátha örül neki :D

2015. jún. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Próbálkozni fogok.
2015. jún. 13. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!