Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nagyon csúnya a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon csúnya a mosolyom? (KÉP) 16L

Figyelt kérdés

Szerintetek ez nagy hátrány?

Megpróbálok a nyáron dolgozni és valahogy össze gyűjteni rá a pénzt,de nem biztos,hogy össze fog gyűlni.


C:\Users\offic_000\Pictures\2015-06-20\DSC00763 (2).jpg



2015. jún. 20. 19:10
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Nyugi nekem sem szép fiú létemre ezért inkább csak csukozt szájjal mosolygok :D
2015. jún. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim válasza:
21%
1. Tegyel fel ruzst, vagy szajfenyt. 2. Inkabb rendesen mosolyogj, a fogaidat ne mutasd. :)
2015. jún. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat.

Ha mondjuk összejön a fogszabályzó,akkor már jó lenne nem?

2015. jún. 20. 19:32
 14/35 anonim ***** válasza:
# 13 De.
2015. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Nem ronda a mosolyod most sem, szimplán átlagos. De ha felrakatod a szabályzót utána biztos hogy szép lesz (de azért ne várj csodát, nekem március eleje óta van fent és semmi különbség nincs :( )
2015. jún. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Kitartás útolsó,nagyon drukolok neked.

Felakarom rakni,csak legyen rá lehetöségem.

2015. jún. 20. 19:53
 17/35 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem is inkább átlagos. Nekem nagyon csúnyák voltak a fogaim, a fogaim között is elől volt egy nagyobb szünet is. Most elég régóta van fogszabályzom bár még nem egy éve, de nagyon sokat tud segíteni. Nekem már határozottan összeérnek a fogaim. Szóval kitartás. Egyébként szerintem, egyáltalán nem vészes. Az enyém ennél sokkal roszabb volt.
2015. jún. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,neked is kivánok sok kitartást,biztos sok kellemetlenséget tud okozni.
2015. jún. 20. 23:01
 19/35 anonim ***** válasza:

Nem tudok hanyadik kommentelő voltam... :D


De úgylátom neked is ugyan az a probémád mint nekem... (Tudom milyen harapasásnak nevezik, de nem jut eszembe... Talán felső túlharapás? Na mind1..) az a lényeg hogy az alsó állkapocs hátrébb van mint az első (szólj ha nem, de én így látom) és nem most egy retenciós kivehető éjszakai fogszabályzóm van ami úgy néz ki mint egy átlátszó kis ruganyos gumiszerű forma, de nagyon erős.


Ez arra való hogy a fix fogszabályzónak előkészítse a szájnak a kellő rugalmasságát és ez is előrébb teszi amennyire csak tudja (nekem ez is sokat segített |nem kiabálom el|, de még mindig ütöm a csempét hogy miért nem jó még... :D)


Azt nem tudom hogy a egy a fixhez van vagy külön is lehet venni.. Ezeket nen én intéztem.


De ha lehet akkor szerintem érdeklődj utána.. Azért ez is nagyon sokat tud segíteni.


Amikor elsőnek beteszed a szádba akkor szanaszét fogja húzni és úgy fáj hogy nemigaz.. De utána meg lehet szokni :D

2015. jún. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

Köszi,volt nekem is vagy 2 kivehető fogszabim,mert ennél rosszab volt...

Most kéne a fix.

2015. jún. 21. 10:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!