Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol keressek most már komolyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek most már komolyan valami normális lányt?

Figyelt kérdés

Miután vége lett a 3 éves kapcsolatomnak csak ilyen semmilyenekkel tudtam megismerkedni...az egyikkel volt már sokmindent(pár nap) aztán az lett, hogy ő nem szeretne most kapcsolatot meg a többi..


utána a másikkal beszélgettem hetekig.. elhívtam elmentünk vagy 3-4x fagyizni,sétálni meg ilyenek... puszi,ölelés ilyesmi volt..mondta, hogy nagyon kedvel meg minden... aztán ebből is az lett, mondtam hogy én majd többet akarok(jól tudta ő is)

és ennek is így vége lett.. azt mondta el tudta volna képzelni ő is, de aztán rájött, hogy csak barát... hát na ilyenkor basz fel az egész most már


Hol a fenébe találok normális lányt? itt a közelbe biztos, hogy nincs, ha van is foglalt!

19/F


2015. jún. 28. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Gyurjál vazze
2015. jún. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok akik itt ismerkednek. Vannak akik facebook-on. Vagy végső elkeseredéskor Elittárs.hu. De szerintem ne űzd a szerelmet várj egy kicsit és majd az meg talál téged. Ha nagyon erőlteted akkor csak ilyen lányokat találsz akiket leírtál. Nekem ez a véleményem. 18/L
2015. jún. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Elárulok neked egy titkot: Aki tud ismerkedni a nőkkel, az bárhol kapcsolatba tud velük kerülni, aki pedig nem, annak lehet mondani akármit, nem fog neki összejönni.


Hol lehet normális lányokat találni? Akárhol... Akár még a buszmegállóban is összefuthatsz egy ilyennel (én nem egyszer ott ismertem meg lányokat). De ha kifejezetten olyan helyeket keresel, ahol intelligens lányok vannak, akkor érdemes szétnézni például a könyvtárban vagy a könyveboltokban. A buta lányok véleményem szerint általában nem szeretik a könyvet, tehát aki olvas például Homéroszt arról jó eséllyel feltételezheted, hogy normális. Csak aztán nehogy az legyen a gondod, hogy túl okos. :D

2015. jún. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
sehol, a készlet erejéig tartott :D De van egy mondás, szarból is lehet palotát építeni, ha van egy kevésbé normális, a hatásodra fejlődhet, igaz nem könnyű :d
2015. jún. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:d kondi megvan eddig is lejártunk haverokkal, most meg még jobban.. hát inkább ilyen szabadtéri helyeken szeretek ismerkedni így buszmegállós dolgokba annyira nem, mivel nem látom a homlokán, hogy szingli vagy sem
2015. jún. 28. 13:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs annyira olyan hely ahol normális emberekkel lehetne ismerkedni. Neten nyilván nem olyan,buliban megint nem annyira a részeg ember miatt. Szóval szerintem a legjobb valami ismerős által,én legalább is így latom ,bár még egyik sem jött be. 18/L
2015. jún. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát ismerős által volt 2 is.. hát azzal is sokra jutottam.. közelbe meg nem igazán van aki szóba jöhetne.. =/
2015. jún. 28. 14:47
 8/9 anonim válasza:
verd ki
2015. jún. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Mindenhol vannak normális lányok, csak tényleg nyitott szemmel kell járnod. Sehol sincs a fejünkre írva hogy szinglik vagyunk e vagy nem, ígyhát meg kell próbálni.:) Vagy sikerül vagy nem.

A lényeg szerintem az, hogy ne erőltesd. Jönni fog magától, hidd el hogy fogsz találni olyat aki a közeledben van, csak még nem vetted észre.

Engem sem találtak még meg, de majd jön egyszer.:) Igyekszem nem erőltetni, és a szingli élet pozitív oldalát nézni.

2015. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!