Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Epilepsziát diagnosztizáltak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Epilepsziát diagnosztizáltak nálam! Mennyire hat ki a párkeresésre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Epilepsziát diagnosztizáltak nálam és aggódom, hogy a lányok beteg emberként fognak rámnézni, mintsem a párjukként. Félek az előítéletektől.


Fiúk/lányok mennyire okoz nehézséget aki epilepsziás esetleg?


Nektek kizáró ok lenne egy ilyen betegség, ha a párotok epilepsziás lenne?


Köszi a válaszokat!


19/F



2015. júl. 15. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Tételezzük fel hogy van egy lány aki szimpatikus nekem..alakulóban lenne vele valami és közben kiderül hogy epilepsziás. Nos..eme hír hallatán biztosan nem hagynám el, hanem méginkább odafigyelnék rá. Mégjobban segíteném, még többet törődnék vele :) Szóval nem, nálam nem kizáró ok.

17/f

2015. júl. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem számít semmit. Ez mégjobban vonza a lányok anyai ösztönét. Ha megismerkedsz egy lánnyal, nem azon fog múlni a kapcsolatotok, hogy megtudja.
2015. júl. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
én nem tudnék ilyen ember mellett élni, bármikor elragadhatja a halááááááál...
2015. júl. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Van aki tart tőle, van aki nem. Nálam személy szerint nem hatna ki a kapcsolatunkra, de valószínűleg azért, mert a legjobb barátnőm is epilepsziás. Szerintem ha megismerkedsz valakivel és őszintén megkedvel, nem fog visszalépni azért, mert epilepsziás vagy.
2015. júl. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem kizáró ok, de persze kell hozzá egy fajta mentális erő. mert egyszer meglátogattam az egyik ismerősömet a kórházban ( szintén epilepsziás) beszélgettünk , jól elvoltunk, aztán hirtelen összeesett és elkezdett rázkodni , azzonal szóltam a nővéreknek stb... szóval a legrosszabb hogy nem tudsz segíteni rajta. szerintem nem kizáró ok, sőt felkelti az anyai ösztönöket , jobban törödik veled és ilyesmi :)

18l :)

2015. júl. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Semmi baj nincs evvel :) én egy 20 éves lany vagyok 10 éve epilepsziás :) 3eve van barátom es elfogadja és vigyáz ram mert szeret semmi baj ha epilepsziás vagy :) aki nem érti meg vagy viccelődik az egy paraszt mert nem el ilyen betegséggel :)
2015. dec. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs ezzel. :-) Az emberek nagyon nagy része hihetetlenül elfogadó. :-) De gondolom már megtapasztaltad. :-) Boldogságot és szerető párt kívánok neked!
2017. jan. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semennyire! :-) Higgy egy ilyen állapottal élő pasinak! :-)
2019. nov. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!